تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

تساوی پرگل پرسپولیس و نساجی در بازی ۱۰۰ دقیقه‌ای

تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران امروز (سه شنبه) در دیداری دوستانه به تساوی سه بر سه رضایت دادند. این بازی تقابل جالب یحیی گل‌محمدی با حمید مطهری دستیار سابقش در پرسپولیس و سرمربی فعلی نساجی را به همراه داشت.

کد خبر: ۱۳۳۹۲۸
۲۲:۰۳ - ۲۸ تير ۱۴۰۱

تساوی پرگل پرسپولیس و نساجی در بازی دوستانه

دیدارنیوز: بازی دوستانه پرسپولیس و نساجی که در ۴ وقت ۲۵ دقیقه‌ای انجام شد، ابتدا با دو گل عبدی و تمیروف به سود سرخپوشان بود اما در نهایت با تساوی پرگل سه بر سه به پایان رسید.

در وقت چهارم این بازی، ابتدا خطای فرجی روی مهاجم نساجی را علی صفایی،‌ داور بازی پنالتی تشخیص داد. حامد شیری این پنالتی را برای نساجی گل کرد تا این تیم ۳-۲ پیش بیفتد.

در ادامه پرسپولیس فشار را روی دروازه نساجی بیشتر کرد و در دقیقه ۲۱ داور خطای دروازه‌بان نساجی روی مهاجم پرسپولیس را پنالتی تشخیص داد که امید عالیشاه این پنالتی را به گل تبدیل کرد و بازی ۳-۳ مساوی شد.

تساوی پرگل پرسپولیس و نساجی در بازی دوستانه

ترکیب پرسپولیس در آغاز بازی دوستانه مقابل نساجی: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد مهدی احمدی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، محمد عمری، مهدی عبدی و شرزود تمیروف.

ترکیب پرسپولیس در آغاز نیمه دوم دیدار با نساجی: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سیامک نعمتی، علی جودکی، ابوالفضل سلیمانی، وحدت هنانوف، امید عالیشاه، علی خدایی، امید فهیمی و علیرضا خدادادی.

کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، حامد پاکدل و وحید امیری به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشتند.

تساوی پرگل پرسپولیس و نساجی در بازی دوستانه

خوش و بش یحیی گل‌محمدی و حمید مطهری پیش از آغاز بازی دوستانه امروز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی