تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

خبرنگار محبوب خوزستان با آراء مردمی شناخته شد

در نظرسنجی اینترنتی که با هدف بررسی اقبال عمومی به رسانه‌های خوزستان برگزار شد، خبرنگارِ خبرگزاری مهر خوزستان از میان ۳۶ خبرنگار مقام اول را به دست آورد.

کد خبر: ۱۳۳۸۹۲
۱۴:۱۵ - ۲۸ تير ۱۴۰۱
 
خبرنگار محبوب خوزستان با آراء مردمی شناخته شد
 
دیدارنیوز: در نظرسنجی اینترنتی که با هدف بررسی اقبال عمومی به رسانه‌های خوزستان برگزار شد، خبرنگارِ خبرگزاری مهر خوزستان از میان ۳۶ خبرنگار مقام اول را به دست آورد.
 
رسانه‌ «التزام‌نیوز» در صفحه رسمی خود در اینستاگرام، نظرسنجی در قالب رویارویی دونفره خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار کرد و در پایان قاسم آل‌کثیر، خبرنگار خبرگزاری مهر، با پشت سر گذاشتن همه رقبا، به عنوان محبوب‌ترین خبرنگار استان دست یافت.
 
براساس آمارها، در این نظرسنجی که دو هفته به طول انجامید، ۶۲ هزار رای مردمی مشارکت شد و در رقابت فینال، خبرگزاری مهر توانست ۳۰ درصد آرای مردمی را کسب کند.
 
قاسم‌ آل‌کثیر در این‌باره گفت: «من این موفقیت را شخصی نمی‌دانم، بلکه این نشانه اقبال عمومی به مجموعه خبرگزاری مهر است.»
 
او درباره دلایل آنچه خود «اقبال عمومی» خواند، گفت: «ما در مجموعه مهر می‌کوشیم که به مسائلِ مهم و حیاتی مردم بپردازیم و همین باعث شده نگاه عمومی به سمت این خبرگزاری معطوف شود».
 
عباس دورقی، مدیر مسئول رسانه التزام‌‌نیوز که اجرای این نظرسنجی را بر عهده داشت، به مهر گفت: «یکی از اهداف ما این بود که خبرنگارانی که در عرصه‌های مختلف زحمت می‌کشند اما مردم شناخت زیادی نسبت به این افراد ندارند را بیشتر بشناسانیم»
 
در این نظرسنجی رضا خبازان از ایرنا، آمنه رفیعی عکاس، مینوفر چراغی از رسانه تسنیم ، پروا آقاخانی از پدیده جنوب، شیرین سالمی، پریسا زنگنه‌منش دبیر خبرگزاری ایسنا، حسن سیلاوی، مایده محسنی، قاسم آل کثیر، میثم خالدی از رهیاب‌نیوز، سجاد خراسانی، پردیس ارادت از خبرگزاری شبستان، احمد جعفری ماجد خبرنگار مستقل، کوثر کریمی خبرگزاری مهر، سلماز ترابی از هوژخبر، مریم مقدم از نشریه کار و کارگر، جعفر زرگانی از ورزش شادگان، میثم حلالی نصب، سمیه همت‌پور از کیهان، نسترن بهداروند، هشام خنافره، فاطمه شهریسوند، سید احمد موسوی فرد، حمیدرضا ترابی فرد از ایسنا، مجتبی داراب پور از راوی جنوب، زهرا طافی از اندیمشک، زینب مرزوقی از جام جم، سیمین کوچک، زهره کریمی از رهرو نیوز، فاطمه منصوری از خبرفوری، محمد فتحی از کرنا نیوز و ولید آلبوناصر از صدا و سیمای خوزستان خود را در معرض آرای عمومی قرار دادند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی