تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

رئیسی، آخر هفته در استان مرکزی

علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، از سفر استانی «رئیسی» رئیس جمهور در آخرین هفته جاری به استان مرکزی به احتمال قوی خبر داد.

کد خبر: ۱۳۳۸۶۶
۱۱:۰۱ - ۲۸ تير ۱۴۰۱

رئیسی، آخر هفته در استان مرکزی

دیدارنیوز: نماینده دلیجان در مجلس از سفر رئیس جمهور در آخر هفته جاری به استان مرکزی خبر داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، از سفر استانی آیت‌الله «رئیسی» رئیس جمهور در آخرین هفته جاری به استان مرکزی به احتمال قوی خبر داد.

وی افزود: در جلسه اخیر مجمع نمایندگان استان مرکزی درباره این موضوع بحث و تبادل نظر و نقطه نظرات گوناگون درباره برنامه‌های رئیس جمهور نیز مطرح شد.

نماینده مردم دلیجان در مجلس ادامه داد: رئیس‌جمهور در این سفر از برخی شهرستان‌ها، مراکز صنعتی و پروژه‌های عمرانی استان بازدید و با اقشار مختلف مردم دیدار و در شورای اداری استانی نیز سخنرانی خواهد داشت.

آیت‌الله رئیسی از ابتدای ریاست جمهوری سفر‌های استانی را کلید زده و تاکنون به ۲۹ استان سفر کرده و تنها استان مرکزی و کرمان باقی مانده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی