تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۲)؛ دیدار سی‌سی و اردوغان در قطر

بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی

در افتتاحیه جام جهانی، سی‌سی و اردوغان رهبران دو کشور قدرتمند منطقه، با پادرمیانی امیر قطر، پس از حدود یک دهه در برابر دوربین‌ها دست هم را به گرمی فشرده و حدود یک ساعت باهم گفتگو کردند.

آغاز فروش محصولات سایپا بدون قرعه‌کشی

با خارج شدن تمامی خودرو‌های گروه سایپا از طرح قرعه کشی، فروش فوق العاده و پیش فروش خودروی شاهین از امروز بدون قرعه کشی آغاز شد. در طرح فروش فوق العاده، خودروی شاهین مبلغ ۳۴۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان در نظر گرفته‌ شده است.

کد خبر: ۱۳۳۸۱۲
۱۱:۵۱ - ۲۷ تير ۱۴۰۱

آغاز فروش محصولات سایپا بدون قرعه‌کشی

دیدارنیوز: با موافقت وزارت صمت با خارج کردن تمامی خودرو‌های گروه سایپا از طرح قرعه کشی، فروش فوق العاده و پیش فروش خودروی شاهین از امروز بدون قرعه کشی آغاز شد.

با توجه به افزایش تیراژ تولید محصولات گروه سایپا و جمع آوری خودرو‌های ناقص و کاهش شدید تعهدات گروه سایپا، از ۲۵ تیرماه ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، بدون قرعه کشی انجام می‌شود.

سایپا نیز در جشنواره فروش محصولات خود به مناسبت عید سعید غدیرخم که از ۲۵ تیر آغاز شده‌ است، طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش خودروی شاهین را بدون برگزاری فرایند قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت عرضه می‌کند.

در این طرح فروش، متقاضیانی که طی ۴۸ ماه گذشته از شرکت‌های خودروساز خودرو خریداری کردند یا پلاک فعال انتظامی دارند می‌توانند با مراجعه با سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس http://sale.iranecar.com و انتخاب گزینه (طرح‌های خارج از قرعه کشی) خودروی شاهین را ثبت نام کنند.

در طرح فروش فوق العاده، خودروی شاهین مبلغ ۳۴۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

در طرح پیش فروش خودروی شاهین هم متقاضیان خرید این خودرو باید ۱۷۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان پیش پرداخت و هفته چهارم آبان ۱۴۰۱ محصول را دریافت کنند.

فروش محصولات سایپا بدون قرعه کشی
غلامرضا دفتری، مشاور مدیرعامل در حوزه فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در این باره گفت: وزارت صمت با خارج کردن تمامی خودرو‌های این گروه خودروساز از طرح قرعه کشی موافقت کرده؛ لذا از ۲۵ تیر ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، بدون قرعه کشی انجام می‌شود. برای نمایشگاه‌های بعدی جهت عرضه خودرو در آن به منظور ایجاد شرایط فروش برنامه ریزی خواهیم داشت.

مشاور مدیرعامل در حوزه فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا می‌گوید: شاهین خودرو استراتژیک گروه سایپا است. برنامه‌های ویژه‌ای برای ارائه خدمات پس از فروش این خودرو در نظر قرار گرفته‌شده‌است.

او گفت: با توجه به افزایش تولید هر محصول و احساس نیازی که ایجاد می‌شود تعداد نمایندگی‌های تخصصی آن افزایش داده می‌شود و برای خودرو شاهین که برنامه تولید ۶۰ هزار دستگاه در برنامه امسال وجود دارد. هم خدمات ویژه‌ای جهت آموزش تخصصی تعمیرکاران نمایندگی‌ها و تامین قطعات و عرضه به بازار از طریق شبکه نمایندگی‌ها و عاملین فروش قطعات گروه خودروسازی سایپا در نظر گرفته شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی