تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

برخورد سرد علی دایی با وزیر ورزش در کیش! +تصاویر

علی دایی، اسطوره فوتبال کشورمان در حاشیه مراسم جام جهانی فوتبال در کیش، روی خوشی به حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان نشان نداد تا سوژه خبرنگاران و رسانه‌ها شود.

کد خبر: ۱۳۳۸۰۱
۰۹:۳۳ - ۲۷ تير ۱۴۰۱

بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!

دیدارنیوز: در حاشیه مراسم جام جهانی فوتبال در کیش در مقابل چشم عکاسان و خبرنگاران اتفاق عجیبی رخ داد.

در شرایطی که حمید سجادی، وزیر ورزش برای خوش و بش و احوالپرسی به سمت سه چهره حاضر در ردیف اول سالن (علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و یحیی گل‌محمدی) رفته بود، به نظر با برخورد سرد و بی‌اعتنایی علی دایی اسطوره فوتبال ایران مواجه شد.

در تصاویری که از این صحنه منتشر شده، این مسئله کاملا مشخص است؛ جالب اینکه علی دایی بعد از این لحظه عجیب خطاب به دو هم‌تیمی سابقش در تیم ملی و پرسپولیس نکاتی را با لبخند مطرح کرد.

به نظر می‌رسد این مسئله ریشه در برخورد سجادی و علی دایی در حاشیه یک اردو در جزیره کیش و سپس مسائل رخ داده میان این دو در باشگاه سایپا داشته باشد.

جالب اینجاست که علی دایی و وزیر ورزش با یک هواپیما به کیش آمده و در لحظه خروج از هواپیما با یکدیگر خوش و بش کرده بودند.

بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!بی‌توجهی علی دایی به وزیر ورزش در کیش!

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی