تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

مربی ایرانی یا خارجی؛ وزارت ورزش از تصمیم فدراسیون حمایت می‌کند

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد در ماجرای انتخاب سرمربی داخلی یا خارجی برای تیم ملی فوتبال ایران، از تصمیم فدراسیون حمایت خواهد کرد. این در حالی است که در روزهای اخیر، برخی شایعات از فشار به فدراسیون برای انتخاب مربی داخلی به جای اسکوچیچ حکایت داشت و در این میان گفته می‌شود علی دایی با وجود دریافت پیشنهاد، مربیگری در تیم ملی را رد کرده است.

کد خبر: ۱۳۳۷۵۹
۱۳:۴۹ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

مربی ایرانی یا خارجی؛ وزارت ورزش از تصمیم فدراسیون حمایت می‌کند

دیدارنیوز: وزیر ورزش و جوانان گفت: هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد وزارت ورزش نیز حمایت می‌کند چه گزینه خارجی و چه ایرانی و هر نوع منابعی که برای حمایت از تیم ملی لازم باشد طبق دستور رئیس جمهور در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال هستیم.

سید حمید سجادی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: هر چهار سال یکبار برای قدردانی و تجدید قوا دیدار مجدد یک برنامه خانوادگی فرهنگی و ورزشی برای جانبازان و معلولان برگزار می‌شود از فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته پاراالمپیک تشکر می‌کنم که پیشرو هستند و به اتفاق فدراسیون‌های نابینایان و ... الهام بخش هستند برای ورزشکاران جانباز و معلول و امیدوارم این راه ادامه داشته باشد.

وی با یادی از مرحوم سیامند رحمان ورزشکار وزنه بردار تیم ملی معلولین کشورمان افزود:سیامند یکی از ورزشکاران نام آور و مدال آور کشورمان بود که هر وقت مدال می‌آورد با نفر دوم ۵۰ تا ۶۰ کیلوگرم فاصله داشت؛ با کمک همشهریان این ورزشکار نامدار یادمان و آرامگاهی در خور وی ساخته خواهد شد.

سجادی تصریح کرد: ۱۷۱ نفر مدال آور در این گردهمایی حضور دارند و این جمع یک جمع الهام بخش برای کشور است و امیدوارم این الهام بخشی برای نسل امروز ما جوانان و نوجوانان همانطور که ما ارزش‌هایی را مانند دفاع مقدس داریم؛ در جامعه غیر از ورزشکاران جانباز و معلول، اثارگران و جانبازانی داریم که یاردگار هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در دوران سازندگی نیز حضور داشتند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۵ هزار نفر شهید ورزشکار داریم و حدود ۱۳۵ نفر نیز شهید ورزشکار مدافع حرم داریم که همه این ارزش‌ها در رشته تخصصی ورزش مزین می‌شود به اینکه ورزشکاران ارزشی در ورزش هم فعالیت‌هایی مانند مدال آوری داشتند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: باید تدابیر ویژه‌ای داشته باشیم برای جانبازان و معلولین و امیدواریم هر سال بتوانند دور هم جمع شوند و انرژی‌های مثبت ادامه راه قهرمانی و مدال آوری ورزشکاران باشد.

سجادی خاطرنشان کرد: آماده صدور حکم مدیر کلی، سرپرست ورزش و جوانان خراسان رضوی هستیم و مورد حمایت هستند و با تجربه و با سابقه و مشکلی برای حکم مدیرکلی هاشمی وجود ندارد.

وی افزود: امروز قرار بود یک جلسه مشترک بین هیئت مدیره و کمیته فنی برگزار شود، اما این اطمینان را به ماجدی دادم که هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد وزارت ورزش نیز حمایت می‌کند چه گزینه خارجی و چه ایرانی و هر نوع منابعی که برای حمایت از تیم ملی لازم باشد طبق دستور رئیس جمهور در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال هستیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از ابعاد ایران در جام جهانی حضور تیم ملی فوتبال و قرار است به قطر کمک کنیم و همکاری‌های لازم را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تعامل داشته باشیم و کمیته و ستاد تشکیل شده است که مخبر رئیس این ستاد است و دولت دستور داده وزارت ورزش و جوانان در کنار فدراسیون و تیم ملی باشد و از هیچ کمکی دریغ نکند و هیچ مانعی وجود ندارد و رئیس جمهور دستور دادند هر کاری برای حفظ یکپارچگی و انگیزه تیم ملی و بهترین شرایط روحی و فکری و ذهنی برای ورزشکاران فراهم شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی