تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

مشکل بازگشایی نماد پرسپولیس و استقلال برطرف شد

به گفته معاون سابق سازمان خصوصی‌سازی، مشکل مربوط به بازگشایی نماد پرسپولیس و استقلال برطرف شده و به احتمال ٩٩ درصد به‌زودی نماد آن‌ها بازگشایی خواهد شد.

کد خبر: ۱۳۳۷۵۵
۱۳:۲۸ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

مشکل بازگشایی نماد پرسپولیس و استقلال برطرف شد

دیدارنیوز: معاون سابق سازمان خصوصی‌سازی گفت: مشکل مربوط به بازگشایی نماد سرخابی‌ها برطرف شده است و به احتمال ٩٩ درصد به‌زودی نماد آن‌ها بازگشایی خواهد شد.

«اسماعیل غلامی» از آخرین جزئیات بازگشایی نماد سرخابی‌ها خبر داد و افزود: تا چند وقت گذشته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با مشکل منع تجارتی روبه‌رو بودند که این امر به عنوان مانعی جدی باعث ایجاد مشکل در بازگشایی نماد سرخابی‌ها شده بود.

وی اظهار داشت: اکنون تحت تاثیر تلاش‌های انجام شده این معضل برطرف شده و هیات واگذاری مصوبه مد نظر را تصویب کرده است؛ تحت تاثیر چنین اتفاقی به احتمال ٩٩ درصد نماد سرخابی‌ها به زودی بازگشایی خواهد شد و براساس گفته‌ها قرار است بازگشایی نماد سرخابی‌ها تا پایان هفته جاری انجام شود.

غلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازگشایی نماد در باشگاه به صورت همزمان با یکدیگر انجام می‌شود یا خیر، خاطرنشان‌کرد: اکنون هیچ مشکلی برای بازگشایی نماد این دو باشگاه وجود ندارد، مشکل منع تجارتی آن‌ها برطرف شده است و به نظر می‌رسد نماد آن‌ها به صورت همزمان بازگشایی شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی