تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

نماینده مجلس: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

معصومه پاشایی بهرام، نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی پس از افزایش قیمت دارو و تجهیزات پزشکی، برخلاف وعده‌های رئیس جمهور گفت: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

کد خبر: ۱۳۳۷۵۴
۱۳:۱۸ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

نماینده مجلس: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

دیدارنیوز: نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: روند صعودی قیمت دارو و تجهیزات پزشکی را شاهد هستیم؛ رییس جمهوری شخصا به این موضوع ورود کنید و قیمت دارو را کنترل کنید.

معصومه پاشایی بهرام در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری به وزیر اقتصاد با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مناطق آزاد گفت: با وجود گذشت یک سال از تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده هنوز آیین‌نامه اجرایی بند (الف) ماده (۱۰) این قانون از سوی وزارت اقتصاد تدوین و اعلام نشده است.

وی ادامه داد: طبق گزارش‌های عملکردی دو منطقه آزاد ارس و کیش می‌توانند مشمول معافیت از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در صورت اجرای قانون شوند و به تبع آن سایر مناطق آزاد تشویق به ایجاد زیرساخت‌های مشمول معافیت از مالیات بر ارزش افزوده خواهند شد.

این نماینده مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: هنوز واردکننده‌های کشنده‌های سنگین مشکلشان حل نشده و بسیاری از راننده‌ها تمام دارایی خود را بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند و دچار سختی در تأمین معیشت روزانه خود شده‌اند؛ لازم است وزیر راه سریعا نسبت به واردات کشنده‌های سنگین اقدام نماید هر چند می‌دانم که سرعت در انجام امور برای شما با توجه به سایر عملکردهایتان بسیار سخت است.

وی در تذکری دیگری به وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: متأسفانه در تدوین اجرای قانون رتبه‌بندی انحرافاتی از قانون مجلس دیده می‌شود که باید اصلاح شود. اجرای قانون رتبه‌بندی از تاریخ مصوب مجلس برای تمامی معلمان باید اجرا شود.

پاشایی همچنین با انتقاد از افزایش قیمت دارو گفت: آقای رئیس جمهور به مردم قول دادید که قیمت دارو افزایش پیدا نکند، اما در عمل روند صعودی قیمت دارو و تجهیزات پزشکی را شاهد هستیم لذا درخواست می‌کنم شخصا به این موضوع ورود کنید و قیمت دارو را کنترل کنید که وزارت بهداشت ضعیف عمل می‌کند.

وی با تبریک روز بهزیستی از دولت خواست که قوانین خوبی که در حمایت از معلولان و سالمندان مصوب شده را اجرایی کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی