تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

نماینده مجلس: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

معصومه پاشایی بهرام، نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی پس از افزایش قیمت دارو و تجهیزات پزشکی، برخلاف وعده‌های رئیس جمهور گفت: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

کد خبر: ۱۳۳۷۵۴
۱۳:۱۸ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

نماینده مجلس: آقای «رئیسی» به مردم قول دادید قیمت دارو افزایش پیدا نکند!

دیدارنیوز: نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: روند صعودی قیمت دارو و تجهیزات پزشکی را شاهد هستیم؛ رییس جمهوری شخصا به این موضوع ورود کنید و قیمت دارو را کنترل کنید.

معصومه پاشایی بهرام در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری به وزیر اقتصاد با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مناطق آزاد گفت: با وجود گذشت یک سال از تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده هنوز آیین‌نامه اجرایی بند (الف) ماده (۱۰) این قانون از سوی وزارت اقتصاد تدوین و اعلام نشده است.

وی ادامه داد: طبق گزارش‌های عملکردی دو منطقه آزاد ارس و کیش می‌توانند مشمول معافیت از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در صورت اجرای قانون شوند و به تبع آن سایر مناطق آزاد تشویق به ایجاد زیرساخت‌های مشمول معافیت از مالیات بر ارزش افزوده خواهند شد.

این نماینده مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: هنوز واردکننده‌های کشنده‌های سنگین مشکلشان حل نشده و بسیاری از راننده‌ها تمام دارایی خود را بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند و دچار سختی در تأمین معیشت روزانه خود شده‌اند؛ لازم است وزیر راه سریعا نسبت به واردات کشنده‌های سنگین اقدام نماید هر چند می‌دانم که سرعت در انجام امور برای شما با توجه به سایر عملکردهایتان بسیار سخت است.

وی در تذکری دیگری به وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: متأسفانه در تدوین اجرای قانون رتبه‌بندی انحرافاتی از قانون مجلس دیده می‌شود که باید اصلاح شود. اجرای قانون رتبه‌بندی از تاریخ مصوب مجلس برای تمامی معلمان باید اجرا شود.

پاشایی همچنین با انتقاد از افزایش قیمت دارو گفت: آقای رئیس جمهور به مردم قول دادید که قیمت دارو افزایش پیدا نکند، اما در عمل روند صعودی قیمت دارو و تجهیزات پزشکی را شاهد هستیم لذا درخواست می‌کنم شخصا به این موضوع ورود کنید و قیمت دارو را کنترل کنید که وزارت بهداشت ضعیف عمل می‌کند.

وی با تبریک روز بهزیستی از دولت خواست که قوانین خوبی که در حمایت از معلولان و سالمندان مصوب شده را اجرایی کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی