تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

چالش بزرگ فدراسیون فوتبال؛ سرمربی «تیم‌ملی» امروز مشخص می‌شود؟

فدراسیون فوتبال قرار است امروز در جلسه‌ای تکلیف نیمکت تیم ملی را روشن کند؛ آیا امیر قلعه‌نویی که سابقه هدایت تیم ملی را دارد جانشین دراگان اسکوچیچ خواهد شد؟

کد خبر: ۱۳۳۷۴۰
۱۱:۰۶ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

چالش بزرگ فدراسیون فوتبال؛ سرمربی «تیم‌ملی» امروز مشخص می‌شود؟

دیدارنیوز: از امیر قلعه‌نویی به عنوان مهم‌ترین نامزد جایگزینی دراگان اسکوچیچ نام برده می‌شود.

انتظار می‌رفت پس از ماه‌ها گمانه‌زنی درباره ادامه حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی، تکلیف این مربی پس از برگزاری جلسه اعضای کمیته فنی و همینطور اعضای هیئت رئیسه فدراسیون چند روز پیش مشخص شود، اما نه دیدگاه قاطعانه‌ای که کمیته فنی فدراسیون فوتبال و در راس آن‌ها ابراهیم قاسم‌پور ارائه کرد در میان اهالی فوتبال خریداری داشت و نه جلسه هیئت رئیسه که یک روز بعدتر با حضور دراگان اسکوچیچ برگزار شد و البته به صورت قانونی به حد نصاب لازم برای تصمیم‌گیری نرسید، به نتیجه قابل توجهی ختم شد تا ابهامات پیرامون آینده نیمکت تیم ملی فزونی بگیرد.

ساعاتی پیش احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال، بار دیگر مقابل خبرنگاران ایستاد و از تعیین تکلیف نیمکت تیم ملی تا ساعاتی دیگر پس از جلسه‌ای که قرار است در مرکز ملی فوتبال با حضور اعضای کمیته فنی و همینطور اعضای هیئت رئیسه برگزار شود، خبر داد. او با اشاره به اتفاقات هفته گذشته توضیح داد: «هفته پیش هم جلسه مفصلی را به اتفاق اعضای محترم هیئت رئیسه و جناب آقای اسکوچیچ در فدراسیون داشتیم. نکات زیادی در این جلسه طولانی شش ساعته رد و بدل شد. همانطور که بعد از جلسه هم عرض کردم، یک سری داده‌ها و اطلاعات برای تکمیل اطلاعات اعضای هیئت رئیسه نیاز بود تا جمع آوری کنیم و گفتگو‌های دیگر هم شکل بگیرد. همان طور که قول داده بودیم، امروز ۱۰ صبح جلسه هیئت رئیسه را در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهیم کرد و در خدمت اعضای کمیته فنی نیز خواهیم بود.»

این جلسه البته برخلاف جلسه هفته گذشته اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی فدراسیون فوتبال که یکی در مرکز ملی فوتبال برگزار شد و دیگری در فدراسیون، قرار است به صورت همزمان و در مرکز ملی فوتبال برگزار شود تا اعضای هیئت رئیسه پس از شنیدن دفاعیات سرمربی کروات تیم ملی به صورت مستقیم نیز در جریان دلایل عدم صلاحیت دراگان اسکوچیچ از دیدگاه اعضای کمیته فنی قرار بگیرند.

اصولی، در بخش دیگری از مصاحبه‌اش در پاسخ به این سوال که آیا این جلسه به نتیجه‌گیری ویژه‌ای منتج خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: «امیدوارم براساس داده‌هایی که چه در کمیته فنی و چه در فدراسیون جمع آوری شده و خود آقای ماجدی هم قرار بود اطلاعاتی را آماده کنند، همینطور برخی دیگر از اعضای هیئت رئیسه که قرار بوده اطلاعاتی را آماده کنند، امروز بتوانیم تصمیم نهایی را بگیریم و فردا بنده بتوانم بعد از جلسه نتیجه جلسه هیئت رئیسه را در خصوص سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خدمت مردم و هواداران عزیز اعلام کنم. البته اول باید روی بحث تغییر و عدم تغییر صحبت کنیم. عدم تغییر جزو گزینه‌های روی میز است.»

شب گذشته نادر فریادشیران، مربی سابق تیم ملی، ادعا کرد نود درصد امیرقلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است.

نتیجه این جلسه احتمالا مهم‌ترین خبری است که اهالی فوتبال دوست دارند در فاصله کم باقی مانده تا شروع جام جهانی فوتبال در مورد آن بدانند. موضوعی که البته به دلیل عزل چند چهره هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، عدم مقبولیت دیدگاه اعضای کمیته فنی فدراسیون در میان اهالی فوتبال، لزران بودن صندلی میرشاد ماجدی که به طور موقت جایگزین عزیزی خادم شده و قدرت تصمیم‌گیری قاطعانه را از او گرفته با، اما و اگر‌های زیادی همراه شده و پاسخ به این سوال مهم را پیچیده‌تر هم کرده است.

احسان اصولی، اما در این بین ادعا می‌کند که روز آینده سرانجام درباره حداقل یک سوال که همکاری یا قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ است، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به جمع بندی می‎‌رسد و البته این در شرایطی است که به دلیل در بازداشت بودن شهره موسوی، عزل مهرداد سراجی و کنار رفتن دو عضو دیگر هیئت رئیسه به همراه عزیزی‌خادم روز آینده نیز جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای تصمیم‌گیری قانونی طبق اساسنامه به حد نصاب لازم که هشت نفر تعریف شده، نخواهد رسید.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی