تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۲)؛ دیدار سی‌سی و اردوغان در قطر

بازگشت ترکیه و مصر به تنظیمات تاریخی

در افتتاحیه جام جهانی، سی‌سی و اردوغان رهبران دو کشور قدرتمند منطقه، با پادرمیانی امیر قطر، پس از حدود یک دهه در برابر دوربین‌ها دست هم را به گرمی فشرده و حدود یک ساعت باهم گفتگو کردند.
به همت موسسه خیریه نیک‌گامان در سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد

تجهیز کامل ۲۰۰ خانه بهداشت در ۵ شهرستان کم برخوردار شهرستان ایرانشهر

اشکان تقی پور، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، به همراه خیر ارشد موسسه در سفری دو روزه مهمان سعید موحد، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، بودند.

کد خبر: ۱۳۳۷۳۷
۱۰:۵۰ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

 

تجهیز کامل ۲۰۰ خانه بهداشت در ۵ شهرستان کم برخوردار شهرستان ایرانشهر

 

 

 

دیدارنیوز: اشکان تقی پور، عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، به همراه خیر ارشد موسسه در سفری دو روزه مهمان سعید موحد، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، بودند. در این سفر که با هماهنگی اداره کل خیرین سلامت وزارت بهداشت و درمان صورت پذیرفت سرپرست واحد ایده پردازش و سرپرست واحد گزارش‌نویسی و پیگیری پروژه‌های موسسه تقی پور را همراهی می‌کردند.

برگزاری جلسه با رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و معاونان این دانشگاه، برگزاری جلسه نیازسنجی با معاون بهداشت دانشگاه و بازدید از بیمارستان ایران ایرانشهر در این سفر انجام شد.

پس از پایان این جلسات و بازدید‌ها موسسه متعهد شد علاوه بر تکمیل تجهیز خانه‌های بهداشت این منطقه بزرگ که تهیه اقلام آن پایان یافته و توزیع آن نیز تقریبا پایان یافته است خرید یک دستگاه الکتروفورز جهت پیشگیری از گسترش ابتلا به تالاسمی و در صورت جذب اعتبار خَیِری دو دستگاه رادیولوژی پرتابل را متقبل شود.

از نتایج دیگر این سفر نیز اعلام تکمیل ساخت خانه بهداشت لاشار توسط موسسه بود که به انجام رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی