تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

اعلام وضعیت ترافیکی عصرگاهی تهران/ حادثه برای وسایل نقلیه، علت برقراری ترافیک سنگین

جانشین مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک نسبتا سنگین در برخی محور‌های پایتخت گفت: تردد در اکثر محور‌ها روان است، اما ترافیک نسبتا سنگین در برخی نقاط دیده می‌شود.

کد خبر: ۱۳۳۶۹۳
۱۷:۵۶ - ۲۵ تير ۱۴۰۱
اعلام وضعیت ترافیکی عصرگاهی تهران
دیدارنیوز ـ سرهنگ مجید رنجبر با اشاره به وضعیت ترافیکی عصر پایتخت اظهار کرد: خوشبختانه در اکثر محور‌ها شاهد ترافیک روان و بدون مشکل هستیم. 
وی افزود: در برخی محور‌ها مانند بزرگراه شهید سلیمانی محدوده غرب به شرق در محدوده پل حقانی به علت تصادف سه وسیله نقلیه ترافیک نسبتا سنگینی ایجاد شده است. همچنین در همین محور و در تقاطع خیابان دردشت به سمت شرق برخورد سواری با نرده‌های مسیر ویژه BRT سبب شده تا تردد خودرو‌ها کندتر شود. 
رنجبر ادامه داد: در بزرگراه امام علی (ع) در مسیر شمال به جنوب و از محدوده زیرگذر شهید محلاتی به علت واژگونی موتورسیکلت و مجروح شدن راکب آن ترافیک سنگین‌تر شده است. در بزرگراه آزادگان و مسیر جنوب به شمال نیز حد فاصل زیرپل جاده مخصوص به سمت شمال تا محدوده آزادراه به علت فعالیت‌های عمرانی و آسفالت‌کاری ترافیک نسبتا سنگین‌تری مشاهده می‌شود. 
وی اضافه کرد: در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب صفوی در محدوده جوانمرد نیز به علت رخ‌دادن تصادف منجر به خسارت ترافیک نسبتا سنگین‌تر شده است. 
رنجبر در پایان با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین تاکید کرد: چهار عامل انسان، جاده، محیط و وسایل نقلیه عواملی هستند که در بروز حادثه موثرند. در این میان انسان اصلی‌ترین عامل بروز حادثه در ایران محسوب می‌شود لذا خواسته من از رانندگان این است که توجه بیشتری به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کنند.
منبع: ایسنا
برچسب ها: ترافیک تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی