تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

واکنش وزارت ورزش به درگیری عجیب در ووشو بانوان

پس از درگیری عجیب در مسابقات ووشو بانوان، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. او در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و در پی آن نیز تعدادی از ورزشکاران واکنش نشان دادند.

کد خبر: ۱۳۳۶۶۲
۱۲:۲۳ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

واکنش وزارت ورزش به درگیری عجیب در ووشو بانوان

دیدارنیوز: مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به اتفاقات رخ داده در حاشیه مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور واکنش نشان داد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجید شهیدی با اشاره به درگیری ایجادشده در حاشیه رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور و انتخابی تیم ملی اظهار داشت: با وجود اینکه فدراسیون ووشو درخواست داشت از نیروی همیار حراست کمتری استفاده شود، در برگزاری مسابقه هیچ نوع اتفاق خارج از چارچوب یا بی‌نظمی وجود نداشت.

وی با محکوم کردن اتفاقات رخ داده در حاشیه این مسابقات گفت: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. او در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و در پی آن نیز تعدادی از ورزشکاران واکنش نشان دادند.

شهیدی افزود: غیراستاندارد بودن محل گرم کردن و تمرین ورزشکاران به مسئول برگزاری مسابقات اعلام شده بود، اما متأسفانه به این موضوع توجه نکردند.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در روز دوم مسابقات علاوه بر این‌که تغییراتی در محل گرم‌کردن ورزشکاران ایجاد خواهد شد، از ورود همراه به هر عنوانی به محل برگزاری مسابقات جلوگیری می‌کنیم.

شهیدی با تقبیح اتفاقات رخ داده در حاشیه این رقابت‌ها گفت: مسئولان فدراسیون‌ها و هیئت‌های استانی باید علاوه بر قهرمان‌پروری، اخلاق حرفه‌ای و منش پهلوانی را به ورزش بازگردانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی