تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

واکنش وزارت ورزش به درگیری عجیب در ووشو بانوان

پس از درگیری عجیب در مسابقات ووشو بانوان، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. او در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و در پی آن نیز تعدادی از ورزشکاران واکنش نشان دادند.

کد خبر: ۱۳۳۶۶۲
۱۲:۲۳ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

واکنش وزارت ورزش به درگیری عجیب در ووشو بانوان

دیدارنیوز: مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به اتفاقات رخ داده در حاشیه مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور واکنش نشان داد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجید شهیدی با اشاره به درگیری ایجادشده در حاشیه رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور و انتخابی تیم ملی اظهار داشت: با وجود اینکه فدراسیون ووشو درخواست داشت از نیروی همیار حراست کمتری استفاده شود، در برگزاری مسابقه هیچ نوع اتفاق خارج از چارچوب یا بی‌نظمی وجود نداشت.

وی با محکوم کردن اتفاقات رخ داده در حاشیه این مسابقات گفت: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. او در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و در پی آن نیز تعدادی از ورزشکاران واکنش نشان دادند.

شهیدی افزود: غیراستاندارد بودن محل گرم کردن و تمرین ورزشکاران به مسئول برگزاری مسابقات اعلام شده بود، اما متأسفانه به این موضوع توجه نکردند.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در روز دوم مسابقات علاوه بر این‌که تغییراتی در محل گرم‌کردن ورزشکاران ایجاد خواهد شد، از ورود همراه به هر عنوانی به محل برگزاری مسابقات جلوگیری می‌کنیم.

شهیدی با تقبیح اتفاقات رخ داده در حاشیه این رقابت‌ها گفت: مسئولان فدراسیون‌ها و هیئت‌های استانی باید علاوه بر قهرمان‌پروری، اخلاق حرفه‌ای و منش پهلوانی را به ورزش بازگردانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی