تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

توضیح پلیس درباره طرح‌ امنیت اخلاقی؛ با جرایم مشهود برخورد می‌شود

قاسم رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با جرایم مشهود برخورد کند و در همین راستا اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد.

کد خبر: ۱۳۳۶۳۱
۰۸:۲۸ - ۲۵ تير ۱۴۰۱

توضیح پلیس درباره طرح‌ امنیت اخلاقی؛ با جرایم مشهود برخورد می‌شود

دیدارنیوز: جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر لزوم رعایت اصول عفاف و حجاب به عنوان هنجار جامعه اسلامی گفت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با جرائم مشهود برخورد کند و در همین راستا اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد.

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده فراجا، درباره اجرای طرح امنیت اخلاقی اظهار کرد: دین کشور ما دین مبین اسلام است و کشور ما هم یک کشور قانونمند است، بر اساس همین قانون هم باید هنجار‌های کشور ما حفظ شود که خوشبختانه عمده مردم به آن توجه ویژه دارند و آن را رعایت می‌کنند.

جانشین رئیس پلیس کشور ادامه داد: در این میان اندک نفراتی چه زن و چه مرد وجود دارند که این قانون را زیر پا می‌گذارند و زیرپا گذاشتن قانون نیز جرم است. این جزو وظایف قانونی فراجاست که هرجا جرم مشهودی رخ داد و مامور پلیس آن را دید، با آن برخورد کند. موضوع رعایت عفاف و حجاب نیز در همین دسته قرار می‌گیرد.

رضایی با بیان اینکه در قوانین کشور ما، بدحجابی و بدپوششی منع شده و از این رو رعایت عفاف و حجاب وظیفه قانونی هر فرد است، درباره نحوه اجرای طرح امنیت اخلاقی نیز گفت:‌ ما از گذشته طرح‌هایی برای اجرای امنیت اخلاقی داشتیم که حالا هم همان‌ها را دنبال می‌کنیم. در صورتی که هنجارشکنی بیشتر شود یا شرایط تغییر کند، ما نیز در اجرای طرح‌های خود تغییر ایجاد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر لزوم رعایت اصول عفاف و حجاب به عنوان هنجار جامعه اسلامی گفت: پلیس وظیفه خود می‌داند که با جرائم مشهود برخورد کند و در همین راستا اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی خود را همچون گذشته ادامه می‌دهد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی