تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ جشن صعود با شلیک کاسمیرو

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

مهلت انتخاب رشته مجازین ارشد علوم پزشکی تمدید شد

مهلت انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ که پیش از این تا آخر وقت امروز معین شده بود، از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی به مدت دو روز دیگر تمدید شد.

کد خبر: ۱۳۳۵۶۲
۱۴:۳۴ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

مهلت انتخاب رشته مجازین ارشد علوم پزشکی تمدید شد

دیدارنیوز ـ طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ تا روز شنبه ۲۵ تیر ماه تمدید شد. داوطلبان در این مهلت در نظر گرفته شده می‌توانند نسبت به ویرایش یا انتخاب رشته خود اقدام کنند.

بیش از ۴۲ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ مجاز به انتخاب رشته شدند و اسامی نهایی به همراه کارنامه علمی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ در مرداد منتشر خواهد شد.

رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ در روز‌های پنج‌شنبه پنجم و جمعه ششم خرداد ماه سال جاری در ۳۴ حوزه امتحانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد. طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت حدود ۶۴ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند که برخی از داوطلبان در آزمون دو رشته حضور داشتند.

همچنین آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در کلیه رشته‌ها به جز رشته مددکاری اجتماعی به صورت یک مرحله‌ای برگزار شد و رشته محل‌هایی که ظرفیت پذیرش آن‌ها ۳ نفر و بیشتر بوده، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون خواهند شد.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ نیز روز جمعه، ۱۷ تیر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت و قرار بود داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از شنبه ۱۸ تیر ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند که این تاریخ از سوی مرکز سنجش به تعویق افتاد و به روز‌های ۲۰ تا ۲۲ تیرماه موکول شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آزمون ارشد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی