تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

مهلت انتخاب رشته مجازین ارشد علوم پزشکی تمدید شد

مهلت انتخاب رشته محل آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ که پیش از این تا آخر وقت امروز معین شده بود، از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی به مدت دو روز دیگر تمدید شد.

کد خبر: ۱۳۳۵۶۲
۱۴:۳۴ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

مهلت انتخاب رشته مجازین ارشد علوم پزشکی تمدید شد

دیدارنیوز ـ طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ تا روز شنبه ۲۵ تیر ماه تمدید شد. داوطلبان در این مهلت در نظر گرفته شده می‌توانند نسبت به ویرایش یا انتخاب رشته خود اقدام کنند.

بیش از ۴۲ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ مجاز به انتخاب رشته شدند و اسامی نهایی به همراه کارنامه علمی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ در مرداد منتشر خواهد شد.

رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ در روز‌های پنج‌شنبه پنجم و جمعه ششم خرداد ماه سال جاری در ۳۴ حوزه امتحانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد. طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت حدود ۶۴ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند که برخی از داوطلبان در آزمون دو رشته حضور داشتند.

همچنین آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در کلیه رشته‌ها به جز رشته مددکاری اجتماعی به صورت یک مرحله‌ای برگزار شد و رشته محل‌هایی که ظرفیت پذیرش آن‌ها ۳ نفر و بیشتر بوده، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون خواهند شد.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۱۴۰۱ نیز روز جمعه، ۱۷ تیر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت و قرار بود داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از شنبه ۱۸ تیر ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند که این تاریخ از سوی مرکز سنجش به تعویق افتاد و به روز‌های ۲۰ تا ۲۲ تیرماه موکول شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: آزمون ارشد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی