تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

دستیار اسکوچیچ: می‌خواهند یک ایرانی را سرمربی تیم‌ملی کنند

ملادن زگانیر، دستیار دراگان اسکوچیچ با بیان اینکه از ابتدا فضای بی‌اعتمادی نسبت به سرمربی کروات تیم ملی وجود داشت، گفت: می‌خواهند یک ایرانی را سرمربی تیم‌ملی کنند.

کد خبر: ۱۳۳۵۴۷
۱۲:۵۶ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

دستیار اسکوچیچ: می‌خواهند یک ایرانی را سرمربی تیم‌ملی کنند

دیدارنیوز: مربی تیم ملی ایران به دفاع از سکاندار نیمکت این تیم پرداخت و گفت که از ابتدای کار اسکوچیچ نسبت به او بی‌اعتمادی وجود داشت.

رسانه «sportske» با ارائه گزارشی درباره شرایط دراگان اسکوچیچ و دستیارانش در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: فدراسیون ایران، برکناری اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی این کشور را به تعویق انداخته است و دراگان هنوز شانس سرمربیگری ایران در جام جهانی را دارد. با این حال دشوار است که بگوییم چه اتفاقی رخ می‌دهد. جدال‌هایی برای ریاست فدراسیون فوتبال و نیز تیم ملی ایران وجود دارد که ارتباطی به نتایج و نوع بازی تیم ندارد.

ملادن زگانیر، دستیار اسکوچیچ هم در این باره گفت: ما نباید درباره اتفاقات خیلی شگفت‌زده شویم! پیش‌تر صحبت‌هایی درباره اینکه انتخاب جانشینان ما مطرح و بحث‌ها بسیار طولانی شد، اما اتفاقی نیفتاد. البته آنطور که در رسانه‌های ایرانی می‌بینم، ممکن است شرایط مانند همان دفعه باشد!

وی با اشاره به احتمال انتخاب یک مربی ایرانی به‌عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان تصریح کرد: به نظر می‌رسد می‌خواهند یک نفر از خودشان را سرمربی کنند. شرایط ویژه‌ای حاکم است و از ابتدا مشکلات و بی‌اعتمادی زیادی (نسبت به اسکوچیچ) وجود داشت. اسکوچیچ تنها به خاطر نتایج باقی ماند؛ چون همه دیدار‌ها را به‌صورت متوالی برد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی