تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

هواشناسی ایران؛ هشدار سطح زرد برای برخی استان‌ها

سازمان هواشناسی ایران با صدور هشدار سطح زرد برای برخی استان‌ها از ورود توده جدید گردوخاک به کشور طی سه روز آینده خبر داد. امروز (چهارشنبه) در بخش‌هایی از هرمزگان، جنوب فارس و جنوب شرق فارس به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

کد خبر: ۱۳۳۵۱۷
۰۸:۴۶ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

هواشناسی ایران؛ هشدار سطح زرد برای برخی استان‌ها

دیدارنیوز: سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای برخی مناطق کشور از ورود توده جدید گردوخاک شکل گرفته روی عراق به کشور طی سه روز آینده خبر داد.

بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش‌هایی از هرمزگان، جنوب فارس و جنوب شرق فارس به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

فردا پنجشنبه در اکثر مناطق کشور جو پایداری حاکم است. روز جمعه مجددا در جنوب شرق سیستان و بلوچستان و طی روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آینده در بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان و هرمزگان رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی گاهی همراه با خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد تگرگ انتظار می‌رود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی ۵ روز آینده در بخش‌هایی از شمال شرق، شرق، جنوب شرق، مرکز، جنوب و دامنه‌های جنوبی البرز وزش باد شدید موقتی و در برخی مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. همچنین طی سه روز آینده شگل‌گیری توده گردوخاک در کشور عراق و انتقال آن به بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب کشور پیش‌بینی شده است.

امروز غرب خلیج‌فارس و تنگه هرمز مواج است. همچنین طی امروز و روز جمعه دریای خزر و طی ۵ روز آینده شرقی دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

هشدار هواشناسی سطح زرد/ توصیف سامانه: وزش باد و افزایش ارتفاع موج

زمان شروع: پیش از ظهر چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۲

زمان پایان: جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۲۴

نوع مخاطره: افزایش ارتفاع موج بین ۱ تا ۱.۵ متر و فراساحل دریای عمان تا ۲.۵ متر

منطقه اثر:

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۲: دریای عمان و مناطق ساحلی و دور از ساحل استان سیستان و بلوچستان.

پنج‌شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۲۳: نواحی شرقی و مرکزی تنگه هرمز و دریای عمان، مناطق ساحلی و دور از ساحل استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان.

جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۲۴: دریای عمان و مناطق ساحلی و دور از ساحل استان سیستان و بلوچستان.

اثر مخاطره: احتمال غرق شدن شناگران، احتمال آسیب به قفس‌ها و تور‌های صیادی و احتمال خسارت به قایق و شناور‌های کوچک.

توصیه: احتیاط در شنا، احتیاط و محدودیت در فعالیت‌های دریایی، بویژه تردد با شناور‌های سبک و قایق‌های صیادی و تفریحی و در نظر گرفتن تمهیدات لازم توسط فعالان دریایی.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی