تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
تنها چند هفته تا بسته شدن پنجره احیای برجام، زمان باقی مانده

فرانسه: ایران تعلل کرده، پنجره فرصت همچنان باز است

«کاترین کولونا»، وزیر خارجه فرانسه مدعی شد که ایران در تصمیم‌گیری در خصوص بازگشت به توافق هسته‌ای برجام تعلل کرده اما پنجره فرصت برای ایران همچنان باز است.

کد خبر: ۱۳۳۵۱۲
۰۸:۰۴ - ۲۲ تير ۱۴۰۱

فرانسه: ایران تعلل کرده، پنجره فرصت همچنان باز است

دیدارنیوز: وزیر خارجه فرانسه، ایران را به تعلل در تصمیم‌گیری در خصوص بازگشت به توافق هسته‌ای متهم کرد و مدعی شد که تنها چند هفته تا بسته شدن پنجره احیای برجام، زمان باقی مانده است.

«کاترین کولونا» وزیر خارجه فرانسه با تکرار برخی فرافکنی‌ها ایران را به تعلل در تصمیم‌گیری در خصوص بازگشت به توافق هسته‌ای متهم کرده و مدعی شد که تنها چند هفته تا بسته شدن پنجره احیای برجام، زمان باقی مانده است.

وی در ادامه سخنان خود مدعی شد که ایران در مذاکرات دوحه به مواضعی که پیش از برخی توافق‌ها داشت، بازگشته است.

کولونا با اعلام این‌که ایران به پیشرفت در فعالیت‌های هسته‌ای خود ادامه می‌دهد، گفت که پنجره فرصت برای ایران همچنان باز است تا تصمیم بگیرد توافقی را که کار می‌کرد، بپذیرد، اما زمان در حال سپری شدن است.

وی با تکرار برخی ادعا‌های بی‌اساس در خصوص ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که چنانچه ایران بر سر موضع فعلی خود بایستد، در آستانه تبدیل شدن به یک کشور مجهز به سلاح هسته‌ای قرار خواهد گرفت.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی