تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
اگر جای علی دایی و علی کریمی بودید چطور صحبت می‌کردید؟

پاسخ تند قاسم‌پور به «آزمون»: سطح ادبیاتت را به اندازه دستمزدت بالا ببر!

اظهارات جنجالی سردار آزمون، مهاجم تیم ملی درباره کمیته فنی فدراسیون فوتبال، که برکناری اسکوچیچ را «اوج نامردی» عنوان کرده بود با واکنش تند ابراهیم قاسم‌پور سخنگوی این کمیته مواجه شد. قاسم‌پور گفت: بهتر است بازیکن ملی ما سطح ادبیات و فرهنگ لغاتی که به کار می‌برد را اندازه دستمزدش بالا ببرد و با ادبیات درستی حرف بزند.

کد خبر: ۱۳۳۴۶۹
۱۲:۵۸ - ۲۱ تير ۱۴۰۱

پاسخ تند قاسم‌پور به «آزمون»: سطح ادبیاتت را به اندازه دستمزدت بالا ببر!

دیدارنیوز: سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال به صحبت‌هایی مهاجم تیم ملی واکنش نشان داد و خواهان این شد که آزمون از ادبیاتی بهتر استفاده کند.

ابراهیم قاسم‌پور، در خصوص اظهارات سردار آزمون و اینکه تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال در برکناری دراگان اسکوچیچ را اوج نامردی قلمداد کرد، گفت: دوست ندارم در مورد شخص صحبت کنم یا اسمی بیاورم. متأسفانه فوتبال ایران به جایی رسیده که بازیکنان به خودشان اجازه می‌دهند برای تیم ملی و فوتبال ایران تصمیم بگیرند و این بی‌در و پیکر بودن فوتبال را نشان می‌دهد. اینکه بازیکنان بخواهند پای خودشان را بیشتر از گلیم‌شان دراز کنند واقعاً فاجعه است و من این حرف را نه به عنوان عضو کمیته فنی بلکه به عنوان یک فوتبالی و پیشکسوت می‌گویم. بهتر است فوتبالیست‌های ما در حد جایگاه خودشان فعالیت کنند و حرف بزنند.

وی ادامه داد: اگر تصمیمی گرفته می‌شود به دلیل همین نابسمانی‌هایی است که به وجود آمده و بهتر است بازیکن ملی ما سطح ادبیات و فرهنگ لغاتی که به کار می‌برد را اندازه دستمزدش بالا ببرد و با ادبیات درستی حرف بزند. اگر آقایان بدانند چه افرادی در کمیته فنی حاضر هستند قطعاً بهتر صحبت خواهند کرد. یک بازیکن حق دخالت در مسائل مربوط به فدراسیون یا تیم ملی را ندارد. ما در کمیته فنی هیچ‌کاره نیستیم و این وظیفه را داریم که نظر بدهیم. اگر از مرد بودن حرف می‌زنید پس بهتر است در مسائلی که ربطی به شما ندارد نظر ندهید و در تیم ملی هم از برخی امتیاز‌ها بگذرید. اگر جای علی دایی و علی کریمی بودید چطور صحبت می‌کردید؟

قاسم‌پور در ارتباط با صحبت‌های برخی از اعضای هیئت رئیسه که گفته‌اند آن‌ها تصمیم نهایی را در مورد اسکوچیچ خواهند گرفت، تصریح کرد: بله، آن‌ها تصمیم گیرنده هستند، ولی اگر ما نظر بدهیم و اعمال نشود احساس می‌کنیم که زیادی هستیم. دلایل خودمان را به هیئت رئیسه در مورد کنار گذاشتن اسکوچیچ می‌گوییم، ولی اگر آن‌ها تصمیم دیگری گرفتند آن وقت در مورد دلایلی که این تصمیم را گرفتیم با رسانه‌ها صحبت خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی