تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
در مراسم قرعه‌کشی جام فوتسال استارکاپ چه گذشت؟

استارتاپ‌ها در حمایت از افراد دارای معلولیت پا به توپ می‌شوند

مسابقات فوتسال جام استارکاپ بین ۲۴ تیم از موسسات و شرکت‌های استارتاپی قرعه‌کشی شد و قرار است به صورت تورنمنت از پایان تیر ماه برگزار شود.

کد خبر: ۱۳۳۴۶۶
۱۳:۰۲ - ۲۱ تير ۱۴۰۱

استارکاپ

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در سالن همایش دانشگاه شهید بهشتی، دومین دوره از مسابقات فوتسال بین شرکت‌ها و موسسات استارتاپی کشور رسما وارد مراحل اجرایی شد. مسابقات فوتسال بین اصناف و نهاد‌های همکار سال‌هاست که برگزار می‌شود، اما این بار استارتاپ «پالسی نو» در حرکتی خلاقانه به عنوان بانی برگزاری یک دوره مسابقه فوتسال بین استارتاپ‌ها، ۲۴ تیم را گرد هم آورده تا با نیت خیر و حمایت از جامعه معلولان، جام موسوم به «استارکاپ» را راه‌اندازی کند.

این دومین دوره این مسابقات است که البته نسبت به دوره قبل با رشد خیره‌کننده از نظر حضور تیم‌ها مواجه شده و با توجه به نیت خیرخواهانه این مسابقات حالا همکاری بنیاد «وحید رجبلو» را نیز در کنار خود می‌بیند. در مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی «استار کاپ» علاوه بر نمایندگان ۲۴ استارتاپ نامدار و موفق کشور، چهره‌های ورزشی، هنری و فرهنگی نیز حضور داشتند و این مراسم با نظم مثالزدنی و همکاری همه حاضران برگزار شد تا ظرفیت‌های جذاب ورزش آماتوری و کارگری هم به نمایش دربیاید.

پیمان شادیان پور مدیر عامل پالسی نو به نمایندگی از گروه اصلی طراحی و اجرای این مسابقات در مراسم قرعه‌کشی توضیحات مفصلی از چگونگی اجرای آن به حاضران ارائه کرد و اهداف خیرخواهانه آن را نیز برشمرد. سپس با حضور میهمانان ویژه مثل سرکار خانم گلاره ناظمی داور بین‌المللی فوتسال ایران، مرتضی کاظمی، اصغر همت و فرشید زارع‌فر هنرمندان عرصه بازیگری، صادق درودگر رئیس پیشین کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، وحید رجبلو بنیانگذار بنیاد رجبلو و همچنین آرش سروری از دیگر چهره‌های تلویزیونی و کسب و کار‌های جدید، مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی مسابقات با کیفیت بالاترین سطح مسابقات لیگ در ایران انجام گرفت. اسپانسر مسابقات نیز شرکت کالاتیک از تیم‌های مسابقات است.

استارکاپ

۲۴ تیم شرکت کننده در ۴ گروه ۶ تیمی جای گرفتند و قرار شد در روز افتتاحیه مسابقات که حدود ۸ هفته به طول خواهد انجامید، یک بازی جذاب و نمایشی هم برگزار شود و تیمی متشکل از شرکت‌کنندگان این جام با تیم منتخب بیماران کم توان ذهنی و حرکتی به میدان بروند. این بازی نمادین قرار است با حضور تماشاگران و خانواده همه تیم‌های شرکت‌کننده انجام شود و به عنوان مراسم ویژه‌ای افتتاحیه خواهد بود.

۲۴ تیم حاضر در این مسابقات به این شرح هستند:
پالسی نو، کارگزاری مبین سرمایه، تخفیفان، علی بابا، اتاقک، ورزش ۳، کارگزاری فارابی، شناسا، بازی بزن بهادر، طرح تو طرح، کالاتیک، رسانه ملی، ابر آروان، بیمه دات کام، اکو استارت، آپارات، المو خلاق، کافه بازار، ستارگان غرب، هنرمندان حامی، تورک اپ، فرا صنعت کاج، نمایندگی پورسعید خلیلی و اسنپ فود.

 

 

استارکاپ

استارکاپ

استارکاپ

استارکاپ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی