تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

رئیسی: رایزنی‌های مقامات ایران و قطر تاثیر مثبتی بر روند اجرای توافقات فیمابین دارد

سید ابراهیم رئیسی، در گفتگوی تلفنی عیدانه با «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر، با اشاره به رایزنی‌ها و دیدار‌های دیپلماتیک پرشمار و فشرده مقامات دو کشور در ماه‌های اخیر افزود: این دیدار‌ها و رایزنی‌ها تاثیر مثبتی بر روند اجرای توافقات میان دو کشور دارد.

کد خبر: ۱۳۳۳۶۵
۰۸:۰۹ - ۲۰ تير ۱۴۰۱

رئیسی: رایزنی‌های مقامات ایران و قطر تاثیر مثبتی بر روند اجرای توافقات فیمابین دارد

دیدارنیوز: رئیس جمهور با اشاره به رایزنی‌ها و دیدار‌های دیپلماتیک پرشمار و فشرده مقامات ایران و قطر در ماه‌های اخیر اظهار داشت: این دیدار‌ها و رایزنی‌ها تاثیر مثبتی بر روند اجرای توافقات میان دو کشور دارد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر دیروز یکشنبه در گفتگوی تلفنی عیدانه با «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر، با تبریک عید سعید قربان به وی، دولت و ملت قطر گفت: امیدوارم خداوند به مناسبت این عید بزرگ برکات خود را بر مردم ایران و قطر و امت اسلامی نازل کند.

رئیس جمهور با اشاره به رایزنی‌ها و دیدار‌های دیپلماتیک پرشمار و فشرده مقامات دو کشور در ماه‌های اخیر افزود: این دیدار‌ها و رایزنی‌ها تاثیر مثبتی بر روند اجرای توافقات میان دو کشور دارد.

«شیخ تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر نیز در این گفتگوی تلفنی متقابلا عید سعید قربان را به آیت‌الله رئیسی، دولت و ملت ایران و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت و تصریح کرد: امیدوارم به برکت این عید، خیر و نعمت نصیب ملت‌های قطر و ایران و ملت‌های مسلمان شود.

امیر قطر همچنین از روند رو به گسترش روابط دو کشور و اجرای توافقات فیمابین اظهار رضایت و خرسندی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی