تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

رضاییان: «کی‌روش» سرمربی تیم‌ملی در جام‌جهانی نخواهد بود

شایعات زیادی درباره نیمکت تیم ملی فوتبال ایران و بازگشت احتمالی کارلوس کی‌روش منتشر شده اما بهرام رضاییان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این موضوع را رد کرده است.

کد خبر: ۱۳۳۳۶۳
۲۲:۰۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۱

رضاییان: «کی‌روش» سرمربی تیم‌ملی در جام‌جهانی نخواهد بود

دیدارنیوز - سرویس ورزشی: عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی قطر نخواهد بود.

در شرایطی که تیم ملی فوتبال کشورمان شرایط خوبی برای حضور در جام جهانی قطر ندارد و پس از بحران بازی‌های دوستانه این بار نیمکت لرزان مربیگری را حس می‌کند و دو دستگی بین بازیکنان تیم به اوج رسیده، بهرام رضاییان از اعضای هیات رئیسه فدراسیون گفته کارلوس کی‌روش گزینه هدایت تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیست.

رضاییان در این رابطه گفته هیچ فردی از اعضای فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش مذاکره نداشته است.

اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی روز گذشته از شایستگی خود برای ادامه مربیگری در تیم ملی و عدم تمایلش به قطع همکاری گفته بود و از تلاش گروهی برای برکناری‌اش در آستانه جام جهانی خبر داد.

ویدیوی بخشی از صحبت‌های بهرام رضاییان در برنامه شب‌های فوتبالی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی