تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

هفتمین قهرمانی جوکوویچ در ویمبلدون؛ «نوله» به یک قدمی نادال رسید

نواک جوکوویچ تنیس‌باز نامدار صربستانی با برتری مقابل نیک کریوس استرالیایی، برای هفتمین بار فاتح ویمبلدون شد و در یک قدمی رسیدن به رکورد بزرگ رافائل نادال قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۳۳۶۱
۲۰:۴۹ - ۱۹ تير ۱۴۰۱

هفتمین قهرمانی جوکوویچ در ویمبلدون؛ «نوله» به یک قدمی نادال رسید

دیدارنیوز: نواک جوکوویچ با برتری ۳-۱ مقابل نیک کریوس توانست برای چهارمین بار متوالی قهرمان رقابت‌های ویمبلدون شود.

تنیس‌باز ۳۵ ساله صرب در دیدار فینال شروع خوبی نداشت و این کریوس بود که ست اول را با اتکا بر سرو‌یس‌های مرگبارش ۶-۳ برد. در ادامه، اما جوکوویچ به بازی بازگشت و در سه ست بعدی با ارائه یک بازی حساب‌شده حریف استرالیایی خود را با نتایج ۶-۳، ۶-۴ و ۷-۶ شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

«نوله» با این پیروزی به هفتمین قهرمانی خود در ویمبلدون رسید و با رکورد الگوی دوران کودکی خود پیت سمپراس آمریکایی برابری کرد. گفتنی است راجر فدرر با هشت عنوان رکورددار قهرمانی در این گرند اسلم است.

هفتمین قهرمانی ویمبلدون، تعداد گرند اسلم‌های جوکوویچ را به عدد ۲۱ رساند و او با عبور از راجر فدرر به تنهایی پشت سر رافائل نادال با ۲۲ عنوان قرار گرفت.

منبع:تنیس‌فا

به گزارش دیدارنیوز، کریوس در این دیدار حساس کنترل مناسبی روی اعصاب خود نداشت و بارها به تیم خود و داور اعتراض کرد. او خطاهای زیادی در این مسابقه داشت و نتوانست برابر قدرت دفاعی جوکوویچ عملکرد خوبی داشته باشد. کریوس پس از انصراف رافائل نادال از نیمه نهایی، برای اولین‌بار به فینال یک گرنداسلم رسیده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی