تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

تمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جدایی

ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از شروع تمرین امروز در جلسه‌ای صمیمانه با بازیکنان و اعضای کادرفنی شرکت کرد و دقایقی با آن‌ها به گفتگو پرداخت. رضاوند که طبق قرارداد باید در تمرین حضور پیدا می‌کرد، در گفتگو با ساپینتو خواستار جدایی از این تیم شد.

کد خبر: ۱۳۳۳۱۰
۲۱:۱۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

تمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جدایی

دیدارنیوز: در نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بازیکنان قرضی آبی‌ها در تمرین حضور یافتند.

اولین تمرین تیم فوتبال استقلال برای شرکت در آماده‌سازی بیست‌ودومین لیگ برتر فوتبال امروز (شنبه) در مجموعه انقلاب برگزار شد.

* در حالی که از سوی باشگاه استقلال گفته شده بود که تمرین پشت در‌های بسته برگزار می‌شود، اما شماری از هواداران در محل تمرین حضور داشتند که مشغول عکس گرفتن با بازیکنان و مربیان بودند. این تعداد اجازه ورود به کنار زمین را پیدا نکردند.

* در این تمرین، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی، امیرعلی صادقی، عارف غلامی و رافائل سیلوا غایب بودند. مرادمند دنبال کار‌های پایان خدمت خود است و تا زمانی که انجام نشود، در تمرینات حضور نخواهد داشت. غلامی هنوز قراردادش را با استقلال تمدید نکرده است، جلالی و صادقی به دلیل عدم تعهد استقلال به باشگاه سایپا برای پرداخت پول رضایت‌نامه‌شان در تمرین غایب بودند. سیلوا نیز قرار است در یکی دو روز آینده به تمرینات ملحق شود.

* با وجود غایبان زیاد، تعداد زیادی از بازیکنانی که قرضی در نیم فصل دوم سال گذشته به تیم‌های دیگر پیوسته بودند، در تمرین شرکت کردند. آرش رضاوند، سینا خادم‌پور، امین قاسمی‌نژاد، فردین رابط و ... از جمله این بازیکنان بودند.

* امیرحسین حسین‌زاده، هافبک - مهاجم استقلال که به دنبال لژیونر شدن است، در تمرین شرکت کرد.

* خسرو حیدری که به عنوان دستیار ایرانی در کادرفنی ساپینتو حضور خواهد داشت با استقبال هواداران روبرو شد.

* پیش از شروع تمرین، ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال جلسه‌ای را با حضور بازیکنان برگزار کرد که بیشتر حالت معارفه و شوخی و خنده داشت. پس از این جلسه، بازیکنان زیر نظر دستیاران ساپینتو به کار‌های هوازی، عبور از مانع و کار با توپ پرداختند.

* رضاوند که طبق قرارداد باید در تمرین حضور پیدا می‌کرد، در گفتگو با ساپینتو خواستار جدایی از این تیم شد.

پیمان بابایی، مهاجم فصل گذشته تراکتور که امروز به استقلال پیوست اواسط تمرین با لباس شخصی در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافت.

تمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جداییتمرین استقلال؛ درخواست یک بازیکن برای جدایی

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی