تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
برای مراسم «دعای عرفه» و «نمازعیدقربان» صورت گرفت

تغییر در ساعت فعالیت و فاصله حرکت متروی تهران

متروی تهران برای تسهیل در تردد شرکت‌کنندگان در مراسم معنوی دعای روز عرفه و همچنین نمازعید قربان در مصلای امام خمینی (ره) سرویس‌دهی ویژه‌ای درنظر گرفته است. امروز (شنبه) و همزمان با برگزاری دعای عرفه، فاصله حرکت قطار‌ها در خطوط ۱ و ۲ و ۴ هر چهار دقیقه یک‌بار خواهد بود و خط۳ نیز با فاصله حرکت شش دقیقه سرویس‌دهی می‌کند.

کد خبر: ۱۳۳۲۷۲
۱۲:۵۴ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

تغییر در ساعت فعالیت و فاصله حرکت متروی تهران

دیدارنیوز: مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خدمات‌دهی ویژه مترو به شرکت‌کنندگان در مراسم دعای روز عرفه و نماز عید قربان خبرداد.

احسان حامد مقدم با تبریک عید سعید قربان درباره تمهیدات مترو برای مراسم دعای عرفه و نماز عیدقربان گفت: متروی تهران برای تسهیل در تردد شرکت‌کنندگان در مراسم معنوی دعای روز عرفه و همچنین نمازعید قربان در مصلای امام خمینی (ره) سرویس‌دهی ویژه‌ای درنظر گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز و همزمان با برگزاری دعای عرفه، فاصله حرکت قطار‌ها در خطوط ۱ و ۲ و ۴ هر چهار دقیقه یک‌بار خواهد بود و خط۳ نیز با فاصله حرکت شش دقیقه سرویس‌دهی می‌کند، افزود: تردد مسافران در تمام ایستگاه‌های متروی تهران به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و در صورت ازدحام، قطار فوق العاده اعزام خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مقدم درخصوص سرویس‌دهی متروی تهران به نمازگزاران روز عید قربان نیز گفت:در روز یکشنبه ۱۹ تیرماه، حرکت قطار‌های مترو در خطوط ۱ و ۲ و ۳ و ۴ نیم ساعت زودتر از برنامه ایام تعطیل و از ساعت ۵:۳۰ آغاز می‌شود.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه در زمان برگزاری نماز عید قربان میزان سرویس‌دهی در این خطوط نیز افزایش می‌یابد افزود: فاصله حرکت قطار‌ها در خطوط ۱ و ۲ و ۴ از ساعت ۵:۳۰ الی ۹ صبح هر پنج دقیقه یک‌بار خواهد بود. همچنین در خط ۳ نیز فاصله حرکت از ۱۰ دقیقه به ۹ دقیقه کاهش می‌یابد.

مقدم تصریح کرد: درتمام خطوط آمادگی برای اعزام قطار فوق العاده در زمان ازدحام جمعیت در ایستگاه‌ها وجود دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی