تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

بازدید رئیس‌جمهور از باشگاه افسران سنندج

سید ابراهیم رئیسی شامگاه روز جمعه در پایان سفر دولت مردمی به استان کردستان با حضور در باشگاه افسران سنندج ضمن زیارت قبور شهدام گمنام مدفون در این محل با توضیح فرمانده سپاه استان در جریان تاریخچه این یادمان دوران دفاع مقدس قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۳۲۶۶
۱۲:۱۹ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

بازدید رئیس‌جمهور از باشگاه افسران سنندج

دیدارنیوز: رئیس جمهور با حضور در باشگاه افسران سنندج از یادمان‌های دفاع مقدس در استان کردستان در جریان تاریخچه مقاومت مردمان کُرد در مقابل عناصر ضد انقلاب قرار گرفت.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه روز جمعه در پایان سفر دولت مردمی به استان کردستان با حضور در باشگاه افسران سنندج ضمن زیارت قبور شهدام گمنام مدفون در این محل با توضیح فرمانده سپاه استان در جریان تاریخچه این یادمان دوران دفاع مقدس قرار گرفت.

رئیس جمهور همچنین در حاشیه این بازدید با همسر و فرزند سردار شهید محمود امان‌اللهی از نزدیک گفتگو کرد.

باشگاه افسران سنندج یکی از نماد‌های مقاومت و ایستادگی پیشمرگان مسلمان کُرد در استان کردستان است که در سال ۱۳۵۹ به مدت ۲۲ روز در محاصره تعداد زیادی از عوامل گروهک‌های مختلف ضد انقلاب اعم از کومله، دموکرات، چریک‌های فدایی خلق، اقلیت، اکثریت، پیکار، رنجبران، و ده‌ها گروه مزدور دیگر قرار گرفت، اما با مقاومت جانانه چند ده نفر از رزمندگان اسلام اجازه سقوط این منطقه مهم و مشرف به شهر سنندج را به عناصر ضد انقلاب نداده و سرانجام از محاصره خارج شدند.

مزار مطهر پنج شهید گمنام، به همراه پیکر پاک و مطهر شهیدان «عدنان مردوخی» از پیشمرگان مسلمان کُرد و «محمدرشید احمید» از درجه‌داران ارتش جمهوری اسلامی ایران که هشتم اردیبهشت ۱۳۵۹ در مقابل ضد انقلاب به شهادت رسیدند، در باشگاه افسران سنندج قرار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی