تیتر امروز

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟
گزارش دیدار از آخرین نفس‌های دریاچه ارومیه

محمد مخبر؛ نامه‌ها را باز نکرد؟

نابودی دریاچه ارومیه که در دولت نهم کلید آن زده شد حالا در دولت سیزدهم به لطف بی توجهی معاون اول رئیس جمهور به نامه‌های سازمان محیط زیست نفس‌های آخرش را می‌کشد.
«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور
وزارت کشور از تشکل‌های مردم‌نهاد در همایش روز ملی مشارکت اجتماعی دعوت نکرد

«نهاد‌های مدنی»، غایب بزرگ سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور

۲۲ مرداد، روز ملی تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی بود و به همین مناسبت همایشی در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور برگزار شد که در آن مسئولان نهاد‌های دولتی حضور داشتند و سخنرانی کردند، همایشی ملی تشکل‌هایی...
تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...

منتظر انفجار بمب‌های نقل و انتقالاتی «استقلال» باشید!

کاوه رضایی، محمد نادری و محمد محبی نفرات جدیدی هستند که مذاکراتشان با آبی‌ها از مدت‌ها قبل آغاز شده و روند این مذاکرات هم کاملا مثبت بوده است و احتمال اینکه تا قبل از اولین تمرین آبی پوشان حضور این افراد قطعی شده و در تمرینات حضور یابند، هست.

کد خبر: ۱۳۳۱۷۴
۱۲:۰۱ - ۱۵ تير ۱۴۰۱

منتظر انفجار بمب‌های نقل و انتقالاتی «استقلال» باشید!

دیدارنیوز: احتمال اینکه قبل از آنکه اولین جلسه تمرین استقلال در فصل جدید آغاز شود ۳ بازیکن جدید به عضویت تیم استقلال در آیند، وجود دارد.

با گذشت بیش از یک ماه از آغاز نقل و انتقالات تابستانی، بسیاری از تیم‌ها عمده نقل و انتقالات خود را انجام داده‌اند.

تیم استقلال هم با اینکه دیرتر از پیش بینی وارد بازار جابجایی بازیکن شد، اما با به خدمت گرفتن چند بازیکن و تمدید با چند نفر دیگر اقدامات مثبتی در این زمینه انجام داد؛ تا جایی که امروز نمی‌توان گفت آبی‌های پایتخت از نقل و انتقالات عقب هستند.

آبی‌ها تاکنون به صورت رسمی سجاد شهباززاده، رضا میرزایی، امید حامدی فر و محمد حسین زواره‌ای را به خدمت گرفته‌اند و با ۴ بازیکن خودشان تمدید کرده‌اند که این ۴ بازیکن عبارتند از رافائل سیلوا، مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی.

پیرامون این تیم نام‌های زیادی شنیده می‌شود که مذاکرات با برخی از آن‌ها انجام شده است تا جایی که می‌توان تعدادی از این بازیکنان را برای فصل آینده استقلالی دانست.

اولین تمرین آبی پوشان با حضور سرمربی جدید این تیم روز شنبه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود و یکی از برنامه‌های مدیران استقلال تا قبل از شروع تمرینات، قطعی کردن حضور ۳ چهره نام آشنا، اما جدید در این تیم و برگزاری اولین تمرین با حضور این ۳ بازیکن است.

کاوه رضایی، محمد نادری و محمد محبی نفرات جدیدی هستند که مذاکراتشان با آبی‌ها از مدت‌ها قبل آغاز شده و روند این مذاکرات هم کاملاً مثبت بوده است و احتمال اینکه تا قبل از اولین تمرین آبی پوشان حضور این افراد قطعی شده و در تمرینات حضور یابند، هست.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی