تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

تیم ملی فوتبال زنان ایران به تاجیکستان رفت + ویدیو

پس از استعفای مریم ایراندوست از سرمربیگری تیم ملی فوتبال زنان ایران، اردوی جدید این تیم با حضور مریم آزمون به عنوان سرمربی جدید شکل گرفت و امروز این تیم به تاجیکستان رفت.

کد خبر: ۱۳۳۱۲۷
۱۷:۵۶ - ۱۴ تير ۱۴۰۱

تیم ملی فوتبال زنان ایران

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: اردوی تیم ملی فوتبال زنان ایران دیروز به پایان رسید و این تیم برای حضور در مسابقات آسیای میانه موسوم به کافا راهی تاجیکستان شد. بعد از آنکه مریم ایراندوست از سرمربی‌گری تیم ملی فوبتال زنان ایران کناره گرفت، مریم ایراندوست به عنوان سرمربی جدید معرفی شد و اردوی این تیم نیز عصر دیروز به پایان رسید.

مریم آزمون با دعوت از چهره‌های جدید تیمی متفاوت نسبت به قبل تشکیل داده و از تیم قهرمان لیگ فوتبال زنان نیز کسی را دعوت نکرده است. سرمربی تیم ملی زنان ایران در ویدیویی که آن را خواهید دید شرایط تیمش را تشریح کرده و دلایل جوانگرایی در تیمش را نیز توضیح داده است.

ویدیوهای این گفتگو را اینجا ببینید

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی