تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

رضاییان: سرمربی تیم‌ملی تغییر نمی‌کند

بهرام رضاییان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد: هیچ تغییری در مورد سرمربی تیم ملی فوتبال انجام نخواهد گرفت، به همین صراحت. فضای مجازی همه می‌توانند اظهارنظر کنند، ولی تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده و قرار هم نیست هیچ‌گونه تغییری در سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایجاد شود.

کد خبر: ۱۳۳۱۰۱
۱۲:۳۳ - ۱۴ تير ۱۴۰۱

رضاییان: سرمربی تیم‌ملی تغییر نمی‌کند

دیدارنیوز: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال وارد مسیر جدیدی شده است، به نفع ما نیست که به گذشته برگردیم و باید تنش‌ها را کنار بگذاریم.

بهرام رضاییان در حاشیه نشست مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و وزارت ورزش با معاونان فرهنگی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه لیگ گذشته به پایان رسیده است و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای فصل آینده با هماهنگی وزارت ورزش برنامه جامعی دارند و به‌دلیل اینکه مهمترین بخش فوتبال کشور باشگاه‌ها هستند، فدراسیون فوتبال این مقدمه‌چینی را فراهم کرد تا باشگاه‌های بزرگ در کنار هم در لیگ فصل آینده سعی کنند تا اتفاقات خوبی بیفتد و مردم بیشتر لذت ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که شایعه‌ای مبنی بر تغییر سرمربی تیم ملی مطرح شده است، گفت: هیچ تغییری در مورد سرمربی تیم ملی فوتبال انجام نخواهد گرفت، به همین صراحت. فضای مجازی همه می‌توانند اظهارنظر کنند، ولی تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده و قرار هم نیست هیچ‌گونه تغییری در سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایجاد شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی در فیفا دی عنوان کرد: اردوی خیلی خوبی در اروپا برای تیم ملی پیش‌بینی شده است و دو بازی دوستانه خوب هم ان‌شاءالله برگزار شود. یکی از گزینه‌ها اتریش است. باید ببینیم تیم‌هایی که می‌خواهیم با آن‌ها بازی کنیم در کدام کشور راحت‌تر هستند بازی کنند.

رضاییان در پاسخ به این سوال که لباس تیم ملی در جام جهانی از چه برندی خواهد بود؟ خاطرنشان کرد: فرایند قانونی انتخاب لباس تیم ملی انجام شده است و مکاتبات انجام شده است و بین دو شرکت در حال رایزنی هستیم تا نتیجه نهایی گرفته شود. یک شرکت خارجی و یک شرکت داخلی هستند. شرکت خارجی هم در داخل ایران مشغول به فعالیت است.

وی در واکنش به صحبت‌های عزیزی خادم مبنی بر اینکه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خائن هستند، تصریح کرد: یک اتفاقی بوده و گذشته است و من اصلاً قصد ورود به این مسائل ندارم و سخنگوی فدراسیون در این مورد صحبت کرد. در هر صورت هر کسی می‌تواند اظهارنظری کند. به هر حال اتفاقات فدراسیون فوتبال را مجمع تأیید کرده است و من هم برای همه و بویژه عزیزی خادم در ادامه مسیر زندگی‌اش آرزوی موفقیت دارم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که هیچ لیستی از تخلفات عزیزی‌خادم منتشر نشده است، گفت: من یک خواهشی از همه شما عزیزان دارم و آنهم این است که اگر به گذشته برگردیم به نفع فوتبال نیست. فوتبال وارد مسیر جدیدی شده است و باید چند وقت دیگر به جام جهانی برویم. از همه رسانه‌ها خواهش می‌کنم که به تیم ملی کمک کنند. پرداختن به حاشیه‌ها هیچ کمکی به ما نمی‌کند. باید تنش‌ها را کنار بگذاریم، چون کمکی به ما کمک نخواهد کرد.

رضاییان در پاسخ به این پرسش که «با توجه به صحبت‌های گذشته ماجدی که قرار است منابع مالی به فدراسیون فوتبال تزریق شود، آیا خزانه فدراسیون پر شده است؟»، خاطرنشان کرد: فوتبال ما درآمدزاست و می‌تواند به امورات خودش بپردازد. متأسفانه ما تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای داریم. ما نمی‌توانیم به مثل بقیه کشور‌ها از سرمایه‌های فیفا استفاده کنیم، به همین خاطر از دولت و مجلس تشکر می‌کنم که حمایت می‌کنند. قرار بوده است که ۵۵ میلیارد که مجلس تصویب کرده بود به فوتبال پرداخت شود و امیدواریم این اتفاق زودتر انجام شود.

وی در پاسخ به این سوال که در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت‌نام می‌کند، تصریح کرد: نه، من ثبت‌نام نمی‌کنم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که علی‌رغم اینکه مربیان بین تیم ملی و باشگاه‌ها باید یک گزینه را برای فعالیت انتخاب کنند و خانبان همچنان در پرسپولیس و تیم ملی حضور دارد، گفت: ما به صراحت به خانبان گفتیم که بین تیم ملی و پرسپولیس هم باید یک گزینه را انتخاب کند و سرمربی تیم ملی هم به او اعلام نیاز کرده است. پرسپولیس و باشگاه‌های دیگر همیشه با تیم ملی همکاری کرده‌اند. در آخرین اردوی تیم ملی خانبان به تیم ملی اضافه شده است. سیاست فدراسیون فوتبال این است که کادرفنی تیم ملی فقط باید با تیم ملی همکاری داشته باشند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی