تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان
به آبی‌ها گل زدید، شادی نکنید!

۱۰ نکته از بازی استقلال و ملوان

استقلال در انزلی در نیمه مربیان برنده شد تا هواداران‌ این تیم‌، باخت هفته اول مقابل سپاهان را به دست فراموشی بسپارند. مرور چند نکته از این بازی خالی از لطف نیست.

حسینی: مهلت دو ماهه مجلس به دولت، «وزیر صمت» را مبرا نمی‌کند

سید کریم حسینی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: ایراداتی که به وزیر صمت وارد است، هم درخصوص خودرو هم در رابطه با تنظیم بازار همچنان به جای خودش باقی است و این مهلت دو ماهه ایشان را از اینکه زیر سوال برود و اقدامات اصلاحی انجام دهد، مبرا نمی‌کند.

کد خبر: ۱۳۳۰۹۳
۱۱:۳۰ - ۱۴ تير ۱۴۰۱

حسینی: مهلت دو ماهه مجلس به دولت، «وزیر صمت» را مبرا نمی‌کند

دیدارنیوز: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادات جدی و حداکثری به عملکرد وزارت جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی وجود دارد، برخی از وزارتخانه‌ها هم هستند، ولی کمتر، اگر اصلاحات مورد نظر نماینگان مردم در دولت انجام شود، ممکن است به تغییر وزیر و استیضاح نرسد، اما قطعا این اصلاحات مورد نظر نمایندگان است.

سید کریم حسینی، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، درخصوص «لزوم تغییر و تحول در کابینه و اینکه آیا تغییرات در وزارت صمت متوقف می‌شود؟»، گفت: ایراداتی که به وزیر صمت وارد است، هم درخصوص خودرو هم در رابطه با تنظیم بازار همچنان به جای خودش باقی است و این مهلت دو ماهه ایشان را از اینکه زیر سوال برود و اقدامات اصلاحی انجام دهد، مبرا نمی‌کند.

وی ادامه داد: بنابراین بحث اصلاح وضعیت موجود بازار پابرجاست و این مسأله خواسته نمایندگان مجلس هم از دولت و هم از وزیر مربوطه است.

حسینی اضافه کرد: درخصوص اینکه الان به چه شکلی خواهد بود خب این خواسته اکثریت نمایندگان مجلس است که وزارت بازرگانی تشکیل شود و بتواند در حوزه توزیع و تنظیم بازار بهتر عمل کند.

نماینده مردم اهواز در پاسخ به اینکه آیا پیگیری انتقادات و مطالبات از دولت توسط مجلس به صمت ختم می‌شود؟، عنوان کرد: ایرادات جدی و حداکثری به وزارت جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی وجود دارد، برخی از وزارتخانه‌ها هم هستند، ولی کمتر. اگر اصلاحات مورد نظر نمایندگان مردم در دولت انجام شود، ممکن است به تغییر وزیر و استیضاح نرسد، اما قطعا این اصلاحات مورد نظر نمایندگان است و در ادامه مسیر هم اگر این ایرادات برطرف نشود، قطعا به استیضاح کشیده خواهد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی