تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

زلزله هرمزگان؛ امنیت کامل در مناطق زلزله‌زده

مجتبی قهرمانی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به صدور دستورات ویژه قضایی به ضابطین و حضور پلیس در ساعات اولیه وقوع زلزله در مناطق آسیب دیده، از برقراری امنیت کامل در این مناطق خبر داده است.

کد خبر: ۱۳۲۹۰۸
۲۱:۲۰ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

زلزله هرمزگان؛ امنیت کامل در مناطق زلزله‌زده

دیدارنیوز: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به صدور دستورات ویژه قضایی به ضابطان و حضور پلیس در ساعات اولیه وقوع زلزله در مناطق آسیب دیده از برقراری امنیت کامل در این مناطق خبر داد.

مجتبی قهرمانی با اشاره به صدور دستورات ویژه قضایی به ضابطین و حضور پلیس در ساعات اولیه وقوع زلزله در مناطق آسیب دیده از برقراری امنیت کامل در این مناطق خبر داد.

قهرمانی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در همان ساعت اولیه وقوع زلزله، با هماهنگی رؤسای دادگستری و دادستان حوزه‌های قضایی غرب استان هرمزگان، مأموران یگان‌های انتظامی و نیروی مقاومت بسیج بلافاصله در مناطق حادثه دیده حاضر شده اند.

وی خاطرنشان کرد: ساز و کار‌های لازم برای خدمت رسانی بیشتر به زلزله زدگان و محافظت از اموال مردم اندیشیده شده و با تدابیر اتخاذ شده، تیم‌های پلیس تخصصی به همراه تجهیزات و امکانات لازم به محل حادثه اعزام شده اند.

قهرمانی با تحت کنترل خواندن اوضاع در مناطق حادثه دیده اظهار داشت: در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است و با حضور گسترده سازمان‌ها و نهاد‌های مرتبط عملیات جستجو و امدادرسانی به زلزله زدگان در حال انجام است.

این مقام قضایی خاطر نشان کرد: طرح‌ها و تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای نیز توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در محدوده‌های مورد نظر در حال اجرا است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: همکاران من در دستگاه قضایی استان تا آخرین لحظه در کنار هموطنان زلزله زده خواهند بود و از هیچ گونه مساعدتی دریغ نمی‌کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی