تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

قرارداد «سیدجلال» با پرسپولیس امضا شد؛ اولین حضور به عنوان مربی +عکس

پس از امضای قرارداد سیدجلال حسینی با باشگاه پرسپولیس، کاپیتان متعصب و پرافتخار فصل گذشته سرخپوشان برای اولین بار به عنوان مربی در تمرینات این تیم حاضر شد.

کد خبر: ۱۳۲۹۰۲
۱۹:۲۴ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

قرارداد «سیدجلال» با پرسپولیس امضا شد؛ اولین حضور به عنوان مربی +عکس

دیدارنیوز: قرارداد کاپیتان ارزنده پرسپولیس و محمد عسگری مربیان سرخپوشان پایتخت، امروز (شنبه) از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امضا شد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی کاپیتان ارزشمند تیم فوتبال پرسپولیس پس از اعلام کناره‌گیری خود از دنیای بازیگری فوتبال، با توافق رضا درویش مدیر عامل باشگاه و یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در سمت مربیگری به فعالیت خود در این تیم ادامه خواهد داد.

همچنین محمد عسگری، آنالیزور تیم فوتبال پرسپولیس، با تمدید قرارداد خود، همچنان در کادر فنی تیم پرسپولیس به فعالیتش ادامه خواهد داد.

گفتنی است؛ تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس، از بعدازظهر امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز می‌شود و طی آن، بازیکنان و اعضای کادر فنی در این مجموعه حضور خواهند یافت.

نخستین حضور سیدجلال حسینی در تمرینات پرسپولیس به عنوان مربی

بازیکنان و اعضای تیم با سیدجلال حسینی خوش و بش کردند و حضورش در کادر فنی را تبریک گفتند.

قرارداد «سیدجلال» با پرسپولیس امضا شد؛ اولین حضور به عنوان مربی +عکسقرارداد «سیدجلال» با پرسپولیس امضا شد؛ اولین حضور به عنوان مربی +عکسقرارداد «سیدجلال» با پرسپولیس امضا شد؛ اولین حضور به عنوان مربی +عکس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی