تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

سقف قرارداد در لیگ برتر؛ ۱۴ میلیارد!

شنیده‌ها حاکی از آن است که سازمان لیگ همچون تصمیمی که چند سال گذشته گرفته بود، سقف قرارداد را رقمی مشخص تعیین کرده و سه دسته‌بندی برای مشخص کردن حداکثر حقوق را در دستور کار خود قرار داده است. در صورتی که تغییری در تصمیم سازمان لیگ به وجود نیاید، فوتبالیست‌های رده اول، حداکثر ۱۴ میلیارد قرارداد خواهند بست.

کد خبر: ۱۳۲۹۰۱
۱۹:۰۸ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

سقف قرارداد در لیگ برتر؛ ۱۴ میلیارد!

دیدارنیوز: سازمان لیگ مصوبه مربوط به سقف قرارداد بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران را در حالی منتشر خواهد کرد که خبرنگار ما به اعداد و ارقام آن دسترسی پیدا کرده است.

هفته گذشته بود که سازمان لیگ اعلام کرد باتوجه به شرایط پنجره تابستانی لیگ برتر و افزایش سطح قیمت بازیکنان و پیشنهاد نجومی باشگاه‌ها، قرار است قانونی برای رعایت سقف قرارداد را تنظیم و به ۱۶ باشگاه لیگ برتری ابلاغ کند.

از آن زمان گمانه‎‌زنی زیادی پیرامون شیوه طرح افزایش قیمت به وجود آمد، اما حالا رقم نهایی آن به تصویب سازمان لیگ رسیده و نهایی شده و برای این پنجره نقل و انتقالاتی اعمال خواهد شد.

در حالی که ابتدا گفته می‌شد سازمان لیگ تصمیم گرفته تا افزایش رقم قرارداد‌ها را به نسبت دستمزد فصل گذشته بازیکنان اعمال کند، اما به نظر می‌رسد ایده دیگری از سوی نهاد اداره کننده مسابقات باشگاهی مطرح شده و مورد موافقت قرار گرفته است.

شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که سازمان لیگ همچون تصمیمی که چند سال گذشته گرفته بود، سقف قرارداد را رقمی مشخص تعیین کرده و سه دسته‌بندی برای مشخص کردن حداکثر حقوق را در دستور کار خود قرار داده است.

بر این اساس، بازیکنان شاغل در لیگ برتر به این دسته بندی‌ها تقسیم می‌شوند: ۱. بازیکنان ملی‌پوشی که در دو سال گذشته بیش از ۱۰ بازی ملی انجام داده‌اند، ۲. بازیکنان ملی‌پوشی که در دو سال گذشته کمتر از ۱۰ بازی ملی انجام داده‌اند و ۳. بازیکنان غیرملی.

در صورتی که تغییری در تصمیم سازمان لیگ به وجود نیاید، فوتبالیست‌های رده اول، حداکثر ۱۴ میلیارد قرارداد خواهند بست و به عبارتی این بیشترین رقمی است که یک بازیکن ایرانی در لیگ برتر می‌تواند دریافت کند.

حضور در کمتر از ۱۰ بازی ملی باعث می‌شود تا حداکثر رقم دریافتی به ۱۲ میلیارد تومان کاهش پیدا کند.

همچنین بازیکنان غیر ملی پوش قراردادی به ارزش ۷ میلیارد تومان می‌توانند امضا کنند. این رقم معادل کمتر از ۲۰۰ هزار یورو است.

باید منتظر ماند و دید که سازمان لیگ این قانون را به چه شکلی و چه زمانی رسانه‌ای خواهد کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی