تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

تارتار: بازیکنان به پیشنهاد ما فکر نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید بازیکنان اولویتشان پیشنهاد‌های تیم‌های متمول است.

کد خبر: ۱۳۲۸۸۹
۱۵:۵۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

تارتار بازیکنان به پیشنهاد ما فکر نمی‌کنند

دیدارنیوز ـ مهدی تارتار سرمربی ذوب‌آهن در حاشیه نشست امروز (شنبه) مربیان لیگ برتر اظهار کرد: از آقای سهیل مهدی تشکر می‌کنم. جلسه خوبی بود و نظرات همه مربیان را شنیدیم. سعی کردیم برنامه‌ای را سازمان لیگ تدارک ببیند تا منافع باشگاه‌ها در نظر گرفته شود البته بحث تیم ملی هم برای رقابت‌های جام جهانی وجود دارد. امیدوارم با جمع‌بندی نظرات، یک برنامه خوب را شاهد باشیم.

او درباره شرایط ذوب‌آهن گفت: ما منتظر هستیم تا تیم‌های متمول یار‌های خود را بگیرند، چون بازیکنان به پیشنهادات ما فکر نمی‌کنند. ما بازیکنانی را در اختیار گرفتیم و سر فرصت بازیکنان دیگری را هم جذب خواهیم کرد. تمرینات از روز نهم تیر آغاز شده است و ادامه دارد تا بازی‌های دوستانه خود را پیش ببریم و آماده فصل آینده لیگ برتر شویم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی