تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

زلزله هرمزگان؛ خسارتی به راه‌ها وارد نشده است

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره حادثه زلزله هرمزگان گفت: تاکنون گزارشی از بروز مشکل برای راه‌های اصلی و فرعی هرمزگان نداشتیم، اما برای رسیدن به نتیجه دقیقتر نیاز به زمان بیشتری برای بررسی داریم.

کد خبر: ۱۳۲۸۷۳
۱۲:۵۹ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

زلزله هرمزگان؛ خسارتی به راه‌ها وارد نشده است

دیدارنیوز: در پی وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری صبح امروز در استان هرمزگان مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد تاکنون گزارشی از بروز مشکل برای راه‌های اصلی و فرعی استان هرمزگان در پی زلزله اخیر نداشتیم.

بامداد امروز زمین زلزله ۶.۱ ریشتری در استان هرمزگان رخ داد که تاکنون منجر به مرگ ۵ تن و مصدومیت ۴۴ نفر دیگر شده است.

غلامعباس بهرامی نیا - مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای - در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وضعیت راه‌های اصلی و فرعی این استان زلزله زده چگونه است؟ اظهار کرد: تاکنون گزارشی از بروز مشکل برای راه‌های اصلی و فرعی هرمزگان نداشتیم، اما برای رسیدن به نتیجه دقیقتر نیاز به زمان بیشتری برای بررسی داریم.

وی با بیان اینکه برای ارزیابی وضعیت راه‌های روستایی باید بررسی‌های بیشتری صورت گیرد افزود: هنوز نمی‌دانیم چه تعداد راه‌های روستایی در استان هرمزگان به دلیل زلزله بامداد امروز آسیب دیده است.

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تاکید کرد: از صبح امروز آماده باش کامل برای کمک به مردم زلزله زده استان هرمزگان اعلام کردیم تا اگر نیاز به بازگشایی محوری وجود داشت به سرعت در این زمینه اقدام کنیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی