تیتر امروز

چاله برجام در جاده تایوان!

چاله برجام در جاده تایوان!

سال‌هاست که تمرکز آمریکا نسبت به غرب آسیا و منطقه خاورمیانه کم شده و اهداف و برنامه‌های استراتژیک و بلندمدتی در تایوان و معطوف به خطر حمله چین به آن کشور دارد، لذا برجام و نفوذ منطقه‌ای ایران،...
رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی
بازیکنان خارجی و گران، درد یا درمان؟

رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی

هر روز در مورد حضور بازیکنان جدید خارجی و نامدار در استقلال و پرسپولیس می‌شنویم، اما معلوم نیست که این اسامی برای این دو باشگاه پرطرفدار کاربردی هستند یا دردسرساز!

«طارمی» در جمع ۱۰۰ بازیکن برتر اروپا

مهدی طارمی، ستاره گلزن و محبوب باشگاه پورتو پرتغال، از نگاه نشریه اسپانیایی مارکا در جمع ۱۰۰ بازیکن برتر فصل قبل اروپا جای گرفت. در این رده‌بندی، کریم بنزما از رئال مادرید در جایگاه اول ایستاد و طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در رده ۹۶ قرار گرفت.

کد خبر: ۱۳۲۸۲۶
۱۰:۰۴ - ۱۰ تير ۱۴۰۱

«طارمی» در جمع ۱۰۰ بازیکن برتر اروپا

دیدارنیوز: مهدی طارمی در بین ۱۰۰ بازیکن برتر فصل قبل فوتبال اروپا قرار گرفت.

نشریه اسپانیایی مارکا نوشت: بهترین فوتبالیست‌های فصل قبل در خاک اروپا چه کسانی بوده‌اند؟ هیات داوران متشکل از بیش از ۶۰ روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر از سراسر جهان در مارکا رای دادند تا ۱۰۰ بازیکن برجسته فصل قبل را انتخاب کنند. بنزما، ام باپه، گاوی، محمد صلاح و لوکا مودریچ نام‌های برجسته این رای گیری بودند.

در این رده بندی مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در رده ۹۶ قرار گرفت و بالاتر از فابیو ویرا هم تیمی خود از پورتو، آنتونی مودست، دنیس اونداف و کودی گاگپو قرار گرفت.

البته بهترین رده در بین بازیکنان آسیایی را سون هیونگ مین دارد که توانست در کنار محمد صلاح آقای گل لیگ برتر شود. این بازیکن کره‌ای که در انتخابی جام جهانی نیز توانست دو بار در تهران و سئول دروازه تیم ملی ایران را باز کند در رده ۱۷ قرار گرفته است.

۱۰ بازیکن برتر فوتبال جهان در فصل قبل:

۱- کریم بنزما

۲- تیبو کورتوا

۳- وینیسیوس

۴- محمد صلاح

۵- کیلیان ام‌باپه

۶- لوکا مودریچ

۷- کوین دی بروین

۸- روبرت لواندوفسکی

۹- فیرجیل فان دایک

۱۰- سادیو مانه

در این رده بندی کریستیانو رونالدو مهاجم فصل قبل منچستریونایتد در رده ۲۱ و لیونل مسی که فصل ناامید کننده‌ای را در پاری سن ژرمن سپری کرد در رده ۲۶ قرار گرفتند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی