تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

تحقیقات گسترده اف‌بی‌آی در باره آزار جنسی کشیشان نیواورلئان آغاز شد

اف‌بی‌آی تحقیقات مفصلی را در باره موارد آزار جنسی در کلیسای کاتولیک رومی «نیواورلئان»، شهری در ایالت لوئیزیانا آغاز کرده که قدمت آن به چندین دهه قبل باز می‌گردد.

کد خبر: ۱۳۲۸۰۲
۱۲:۰۹ - ۰۹ تير ۱۴۰۱

تحقیقات گسترده اف‌بی‌آی در باره آزار جنسی کشیشان نیواورلئان آغاز شد
 

دیدارنیوز: به گفته کارکنان و دیگر افراد مطلعی که این اطلاعات را در اختیار آسوشیتدپرس گذاشتند ورود پلیس فدرال آمریکا به تحقیقات این پرونده کم سابقه بوده است.

تحقیقات اف‌بی‌آی همچنین قرار است احتمال اینکه کودکان برای آزار جنسی توسط کشیش‌ها به آن سوی مرز‌های ایالتی برده شده باشند را به طور ویژه مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.


بیش از ده‌ها قربانی احتمالی سوء استفاده جنسی از سوی کشیش‌ها به عنوان بخشی از تحقیقات در میان اتهامات دیگر که در حال بررسی است، تاکنون مورد سوال قرار گرفتند و در ادامه باید مشخص شود که آیا کشیش‌های شکارچی را می‌توان به موجب قانون فدرال «مان» تحت پیگرد قانونی قرار داد؟

«مان» یک قانون ضد قاچاق جنسی با قدمت بیش از یک قرن است که عبور افراد از مرز‌های ایالتی به منظور برقراری روابط جنسی غیرقانونی را ممنوع می‌کند.

در برخی از پرونده‌های آزار جنسی در نیواورلئان که در حال بررسی است، ادعا شده که روحانیون هنگام سفر به اردوگاه‌های می‌سی‌سی‌پی یا پارک‌های تفریحی در تگزاس و فلوریدا کودکان را مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌دادند.

اداره تحقیقات فدرال آمریکا همانند پلیس ایالت لوئیزیانا که به اف‌بی‌آی در این تحقیقات کمک می‌کند، از اظهار نظر در این خصوص امتناع کرده و اسقف‌نشینان نیواورلئان نیز ترجیح داه‌اند از بحث در مورد تحقیقات پلیس فدرال در خصوص پرونده آزار جنسی کودکان خودداری کنند.

این تحقیقات می‌تواند اعتبار و حوزه نفوذ اسقف‌نشینان را با مخاطرات حقوقی و قانونی عمیق تری مواجه کند، زیرا از پیش با موجی از شکایت‌های مرتبط با موارد سوء استفاده جنسی و نیز گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه رهبران کلیسا چشمان خود را به روی نسل «کشیش‌های شکارچی» بسته‌اند، مواجه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی