تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
برای اجرایی شدن دستور رئیسی:

جلسه برای ساخت هواپیمای مسافربری ایرانی

جلسه تخصصی پروژه ساخت هواپیمای مسافربری با حضور امیر خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر در این دانشگاه برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۲۸۰۰
۱۱:۱۹ - ۰۹ تير ۱۴۰۱

جلسه برای ساخت هواپیمای مسافربری ایرانی

 

دیدارنیوز: امیر خواجه فرد در این جلسه که در پی دستور رئیس جمهور و همچنین ابلاغ دستور ایشان توسط وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح به سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با محوریت اولویت ساخت هواپیمای مسافربری بومی برگزار شد اظهار داشت: ما از دانشگاه توقع پیشروی و پیشرویی در این پروژه را داریم تا انشاء الله با تشریک مساعی و استفاده از ظرفیت‌های علمی بتوانیم در پیشبرد عملی ساخت این هواپیما گام‌های اساسی برداریم.
مدیر عامل صنایع هوایی در این جلسه که جمعی از متخصصان عرصه هوا فضا نیز حضور داشتند افزود: دانشگاه به واسطه مشارکت در انجام این طرح راهبردی ملی برای انجام پروژه‌های نسل آینده و منحصر به فرد در سطح بین المللی آماده خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: واقعا کسانی که در این پروژه مشارکت می‌کنند، باید اعتقاد راسخ و باور قلبی به توانایی ساخت یکی از بهترین هواپیما‌های مسافربری ۷۲نفره را داشته باشند.

امیر خواجه فرد تصریح کرد: این افق، تضمین کننده کیفیت آینده این محصول خواهد بود که البته در راستای انجام این طرح در سطح بین المللی از کشور‌های دوست و همراه کمک و مشارکت خواهیم گرفت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی