تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

باقری: میزبانی دوحه از «مذاکرات» نشانه حسن‌نیت است

علی باقری، معاون سیاسی وزارت امور خارجه اعلام کرد که میزبانی مذاکرات رفع تحریم‌ها توسط دوحه نشانه حسن‌نیت قطر در ترویج گفت‌وگو است.

کد خبر: ۱۳۲۷۸۷
۱۸:۳۲ - ۰۸ تير ۱۴۰۱

باقری: میزبانی دوحه از «مذاکرات» نشانه حسن‌نیت است

دیدارنیوز: معاون سیاسی وزارت امور خارجه با تاکید بر حمایت ایران از نقش سازنده قطر در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، میزبانی این دور از مذاکرات رفع تحریم‌ها توسط دولت قطر را نشانه حسن‌نیت این کشور در ترویج گفتگو و تعامل دانست.

علی باقری صبح امروز با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر دیدار و درخصوص همکاری‌های دو کشور و تحولات منطقه گفتگو کرد.

در این دیدار، باقری دوستی و برادری میان دو کشور را سرمایه ارزشمندی برای ارتقای مناسبات همه‌جانبه میان تهران و دوحه دانست و بر اراده جمهوری اسلامی ایران برای تحکیم روابط دو کشور تاکید کرد.

وزیر امور خارجه قطر نیز با اشاره به سفر‌های متقابل رئیس‌جمهور ایران و امیر قطر، اجرای توافقات به عمل آمده در این سفر‌ها را نشان‌دهنده اراده جدی رهبران دو کشور برای توسعه روابط در همه زمینه‌ها دانست.

مذاکره‌کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر حمایت ایران از نقش سازنده قطر در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، میزبانی این دور از مذاکرات رفع تحریم‌ها توسط دولت قطر را نشانه حسن‌نیت این کشور در ترویج گفتگو و تعامل دانست.

منبع: ایلنا
برچسب ها: علی باقری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی