تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

آتش‌سوزی در ساختمان ۷ طبقه خیابان آفریقا؛ سیستم‌ اعلام حریق عملکرد مناسبی نداشت!

پس از آتش‌سوزی‌های اخیر در چند ساختمان اداری و تجاری در تهران، امروز (سه شنبه) یک ساختمان ۷ طبقه درمانی در خیابان آفریقا دچار آتش سوزی شد که طبق گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، سیستم‌ اعلام حریق ساختمان عملکرد مناسبی نداشته است.

کد خبر: ۱۳۲۷۲۴
۱۹:۱۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۱

آتش‌سوزی در ساختمان ۷ طبقه خیابان آفریقا؛ سیستم‌ اعلام حریق عملکرد مناسبی نداشت!

دیدارنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک ساختمان هفت طبقه درمانی در خیابان آفریقا خبرداد.

سید جلال ملکی، دراین‌باره اظهار کرد: در ساعت ١۶:٠٨ امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان با کاربری درمانی، در خیابان آفریقا، قبل از چهار راه جهان کودک به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله سه ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل ادامه داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که حریق در یک ساختمان هفت طبقه که کاربری درمانی و کلینیک نیز داشته، رخ داده است. حریق از قسمت اسپیلیت یکی از اتاق‌های طبقه چهارم آغاز شده بود و به دلیل ریزش شعله‌های آتش به میز و کامپیوتر و سایر لوازم اطراف خود گسترش پیدا کرده بود.

ملکی با بیان اینکه اتاق حدودا ١٠ متری تقریبا شعله ور و شعله‌های آتش به سرعت در آستانه گسترش به سایر بخش‌های اتاق بود؛ گفت: تعدادی تجهیزات آزمایشگاهی نیز در محل وجود داشت که شعله‌ور شدن آن‌ها عملیات اطفای حریق را با دشواری‌هایی روبه‌رو کرده بود.

وی با بیان اینکه دود بسیار غلیظ، این واحد و واحد‌های دیگر این ساختمان را دربرگرفته بود گفت: با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب، آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست‌وجو شدند که از همان واحد کانون حریق شش نفر را خارج کردند. همچنین حدود ٢۵ نفر نیز از سایر طبقات خارج شده و به محل امن منتقل شدند.

ملکی با بیان اینکه آتش خاموش و از گسترش به اطراف نیز جلوگیری شد. گفت: در این حادثه مورد خاصی پیش نیامد. این ساختمان دارای سیستم‌های اعلام حریق بود، اما ظاهراً عملکرد مناسبی نداشته است. ساختمان‌هایی که سیستم اعلام دارند، اما کار نمی‌کنند یا از کار افتاده است تفاوتی با ساختمان‌های بدون سیستم اعلام حریق ندارند. باید سرویس این سیستم‌ها به موقع انجام شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی