تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

ویمبلدون آغاز شد؛ هشتادمین پیروزی «جوکوویچ»

نواک جوکوویچ، ستاره پرافتخار تنیس جهان در روز اول رقابت‌های جذاب ویمبلدون در لندن، امروز (دوشنبه) در چهار ست از سد حریف کره‌ای خود گذشت و به دور دوم مسابقات رسید. «جوکر» حالا تنها بازیکن در تاریخ تنیس است که در هر ۴ گرند اسلم حداقل ۸۰ پیروزی کسب کرده است.

کد خبر: ۱۳۲۶۴۴
۲۰:۳۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

ویمبلدون آغاز شد؛ هشتادمین پیروزی «جوکوویچ»

دیدارنیوز: نواک جوکوویچ قهرمان شش دوره ویمبلدون کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در این مسابقات را با برتری ۳-۱ مقابل سون‌وو کُن آغاز کرد.

مدافع قهرمانی سه دوره اخیر در این دیدار که به علت بارندگی زیر سقف بسته استادیوم مرکزی انجام شد، با حساب ۳ بر یک حریف کره‌ای خود را مغلوب کرد.

تنیس‌باز صرب به غیر از ست دوم که متزلزل ظاهر شد و ۶-۳ شکست خورد، در ست‌های اول و سوم و چهارم عملکرد قابل قبولی داشت و ۶-۳، ۶-۳ و ۶-۴ به برتری رسید تا ۲۲ـمین پیروزی متوالی خود در ویمبلدون را کسب کند.

صربیناتور حالا تنها بازیکن در تاریخ تنیس است که در هر ۴ گرند اسلم حداقل ۸۰ پیروزی کسب کرده است.

این بازیکن ۳۵ ساله که به دنبال ۲۱ـمین گرند اسلم خود است، در مرحله دوم به مصاف برنده دیدار کوکیناکیس و مایخشاک خواهد رفت.

منبع: تنیس‌فا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی