تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

دردسر بزرگ برای تیم‌ملی والیبال؛ کارکنان لوفت‌هانزا اعتصاب کردند!

پرواز تیم ملی والیبال مردان کشورمان به دلیل اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به مونیخ لغو شد و برنامه سفر به لهستان کاروان تیم ملی والیبال ایران با مشکل روبرو شد.

کد خبر: ۱۳۲۶۰۳
۱۳:۰۹ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

دردسر بزرگ برای تیم‌ملی والیبال؛ کارکنان لوفت‌هانزا اعتصاب کردند!

دیدارنیوز: پرواز تیم ملی والیبال ایران از صوفیه به گدانسک به دلیل اعتصاب کارکنان لوفت‌هانزا در اروپا لغو شد و سفر تیم ملی به لهستان با یک روز تاخیر انجام می‌شود.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ شب گذشته (یکشنبه شب پنجم تیرماه) به پایان رسید و کاروان والیبال ایران قرار بود ساعت ۱۲ و ۵۵ دقیقه امروز (دوشنبه ششم تیرماه) با پرواز هواپیمایی لوفت‌هانزا صوفیه را به مقصد مونیخ و سپس لهستان ترک کند.

پرواز تیم ملی به دلیل اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به مونیخ لغو شد و برنامه سفر به لهستان کاروان تیم ملی والیبال ایران با مشکل روبرو شد که با پیگیری و هماهنگی‌های به عمل آمده ملی پوشان فردا سه‌شنبه و با یک روز تاخیر در برنامه در دو یا سه گروه عازم ورشو و سپس گدانسک محل برگزاری هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ خواهند شد.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال ایران از هفتم تا دوازدهم تیرماه تمرینات خود را در شهر گدانسک پیگیری می‌کند و در این مدت در هتل دیگری اسکان خواهد یافت، اما از روز دوشنبه ۱۳ تیرماه در هتل محل اسکان تیم‌های شرکت کننده در هفته سوم لیگ ملت‌ها اسکان خواهد یافت.

مردان والیبال ایران روز‌های ۱۴ تا ۱۸ تیرماه به ترتیب و در چارچوب هفته سوم و پایانی لیگ ملت‌ها به مصاف تیم‌های لهستان، ایتالیا و اسلوونی و صربستان می‌روند تا به کار خود در مرحله گروهی پایان دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی