تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

تکواندو قهرمانی آسیا؛ حذف دو ملی‌پوش و پایان کار مردان با ۳ نقره و یک برنز

فرزان عاشورزاده و امیرمحمد بخشی دو نماینده کشورمان در مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا، با شکست مقابل رقبای خود بدون کسب مدال از دور این رقابت‌ها کنار رفتند.

کد خبر: ۱۳۲۵۷۶
۰۹:۲۲ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

تکواندو قهرمانی آسیا؛ حذف دو ملی‌پوش و پایان کار مردان با ۳ نقره و یک برنز

دیدارنیوز: در روز پایانی بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا، دو نماینده کشورمان با شکست در مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا از روز جمعه ۳ تیرماه با حضور ۲۹۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور به میزبانی شهر چانچئون کره‌جنوبی آغاز شد.

در روز پایانی مسابقات، فرزان عاشورزاده نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم کشورمان در دیدار اول خود برابر "لیانگ" از کشور چین در ۲ راند نزدیک مبارزه را ۱۳ بر ۱۳ و ۱۳ بر ۱۰ واگذار کرد و نتوانست به مرحله بعدی صعود کند.

امیرمحمد بخشی هم در وزن ۸۰- کیلوگرم، ابتدا رامش حسینی از افغانستان را از پیش روی برداشت، اما در مرحله یک چهارم حریف سئو از کره جنوبی نشد و در راند شماری ۲ بر یک (۸ -۷ به سود بخشی در راند اول، ۱۰ -۳ به نفع نماینده کره جنوبی در راند دوم و ۵ اخطاره شدن بخشی در راند سوم) مبارزه را واگذار کرد.

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور ۲۹۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور در کره جنوبی امروز ششم تیر ماه به پایان می‌رسد.

با این نتایج پرونده حضور تیم ملی تکواندو مردان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا با ۳ مدال نقره میرهاشم حسینی، علیرضا نادعلیان و مهدی حاج موسایی و یک مدال برنز دانیال بزرگی بسته شد.

با پایان مسابقات امروز جدول رده‌بندی کشور‌ها نیز اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی