تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
پیشکسوت آبی‌ها اعلام کرد

هواداران استقلال باید به «ساپینتو» زمان بدهند

علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که هواداران این تیم باید به ساپینتو، سرمربی جدید استقلال زمان بدهند و نباید به او فشار وارد شود.

کد خبر: ۱۳۲۵۱۶
۱۲:۳۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۱

هواداران استقلال باید به «ساپینتو» زمان بدهند

دیدارنیوز: پیشکسوت باشگاه استقلال گفت، هواداران این تیم در شروع فصل نباید به سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان بابت نتیجه گرفتن فشار وارد کنند.

علیرضا اکبرپور، درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: بعد از رفتن فرهاد مجیدی، مدیریت استقلال در شرایط سختی قرار گرفت، ولی خدا را شکر که در نهایت سرمربی انتخاب شد تا استقلال هم زمان را از دست ندهد. من شناخت کاملی از ساپینتو ندارم، ولی باید این مربی توسط هواداران، پیشکسوتان و باشگاه مورد حمایت قرار بگیرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه افزود: ساپینتو حالا در یک فضای جدید قرار گرفته است و قطعاً برای شناخت از فوتبال ایران و شرایط استقلال نیاز به زمان دارد. نمی‌توان با دو سه ماه کار کردن با همه چیز آشنا شد و هواداران استقلال باید به این مربی زمان دهند تا با فرهنگ فوتبالی ما و شرایط استقلال آشنا شود. اگر تیم در شروع فصل از لحاظ نتیجه‌گیری دچار مشکل شد هواداران نباید به سرمربی پرتغالی بابت عملکرد تیم فشار وارد کنند. ما باید به تیم آرامش بدهیم تا ساپینتو هم کارش را انجام دهد.

وی در مورد شرایط وریا غفوری و ناراحتی این بازیکن از باشگاه استقلال تصریح کرد: ما را هم یک زمانی درست یا غلط کنار گذاشتند و ما هم تمکین کردیم و حرفی نزدیم. فکر می‌کنم در فوتبال ایران ارزش قائل شدن برای بازیکنانی که قرار است جدا شوند یا پیشکسوتان کمرنگ شده است و باید در این زمینه تغییراتی ایجاد شود. وریا غفوری هم به هر حال یک روز مثل بقیه جدا خواهد شد، ولی اگر توقع داریم بازیکن برخورد حرفه‌ای داشته باشد، باشگاه هم باید حرفه‌ای باشد. در مورد بازیکن سرمربی نظر می‌دهد، ولی معتقدم باشگاه باید برخوردی حرفه‌ای و محترمانه با غفوری داشته باشد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی