تیتر امروز

چاله برجام در جاده تایوان!

چاله برجام در جاده تایوان!

سال‌هاست که تمرکز آمریکا نسبت به غرب آسیا و منطقه خاورمیانه کم شده و اهداف و برنامه‌های استراتژیک و بلندمدتی در تایوان و معطوف به خطر حمله چین به آن کشور دارد، لذا برجام و نفوذ منطقه‌ای ایران،...
رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی
بازیکنان خارجی و گران، درد یا درمان؟

رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی

هر روز در مورد حضور بازیکنان جدید خارجی و نامدار در استقلال و پرسپولیس می‌شنویم، اما معلوم نیست که این اسامی برای این دو باشگاه پرطرفدار کاربردی هستند یا دردسرساز!

شایعه جنجالی؛ انتقال رونالدو به رقیب منچستر؟!

پس از فصلی ناموفق در منچستر یونایتد و عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا، در ساعات اخیر شایعات زیادی درباره انتقال رونالدو پرتغالی به باشگاه چلسی، یکی از رقبای اصلی یونایتد در لیگ جزیره مطرح شده است.

کد خبر: ۱۳۲۴۸۳
۰۸:۴۵ - ۰۵ تير ۱۴۰۱

شایعه جنجالی؛ انتقال رونالدو به رقیب منچستر؟!

دیدارنیوز: باشگاه چلسی برای تقویت خود به سراغ ستاره پرتغالی رفته است.

به نقل از بی‌ساکر، سران باشگاه چلسی با خورخه مندس، مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو دیدار داشتند تا زمینه انتقال این بازیکن به جمع آبی‌های لندن را فراهم کنند.

در روز‌های اخیر خبر‌های درباره علاقه بایرن مونیخ به جذب رونالدو به گوش رسیده که این باشگاه آلمانی به این موضوع واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

اکنون گزارش شده است که مسئولان باشگاه چلسی دیداری با خورخه مندس، مدیر برنامه‌های رونالدو داشتند تا بتوانند این بازیکن پرتغالی را برای فصل بعد به خدمت بگیرند.

منچستریونایتد فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور ندارد و همین امر ممکن است باعث رفتن فوق ستاره پرتغالی از جمع شیاطین سرخ شود. هر چند اریک تن هاگ، سرمربی هلندی یونایتد اعلام کرده است که تمایل دارد رونالدو را در تیمش نگه دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی