تیتر امروز

چاله برجام در جاده تایوان!

چاله برجام در جاده تایوان!

سال‌هاست که تمرکز آمریکا نسبت به غرب آسیا و منطقه خاورمیانه کم شده و اهداف و برنامه‌های استراتژیک و بلندمدتی در تایوان و معطوف به خطر حمله چین به آن کشور دارد، لذا برجام و نفوذ منطقه‌ای ایران،...
رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی
بازیکنان خارجی و گران، درد یا درمان؟

رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی

هر روز در مورد حضور بازیکنان جدید خارجی و نامدار در استقلال و پرسپولیس می‌شنویم، اما معلوم نیست که این اسامی برای این دو باشگاه پرطرفدار کاربردی هستند یا دردسرساز!

صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس: به آرزویم رسیدم!

سعید صادقی، هافبک فصل گذشته تیم گل گهر سیرجان که شایعات زیادی درباره پیوستنش به پرسپولیس یا استقلال منتشر می‌شد، امروز (شنبه) به جمع سرخپوشان پایتخت پیوست.

کد خبر: ۱۳۲۴۵۲
۱۷:۱۸ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس: به آرزویم رسیدم!

دیدارنیوز: هافبک جدید پرسپولیس گفت که پس از پایان فصل گذشته لیگ برتر تصمیم گرفت به جمع سرخپوشان بپیوندد.

سعید صادقی پس از امضای قرارداد با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم و خدا را شکر می‌کنم که به آرزویم رسیدم، قرارداد دوساله‌ای با تیم بزرگ پرسپولیس امضا کردم.

وی در مورد تجربه کار کردن با یحیی گل‌محمدی بیان کرد: من چهار سال شاگرد گل‌محمدی بودم و از او شناخت کاملی داشتم، پرسپولیس را با این شناخت انتخاب کردم و علاقه شدیدی به این تیم داشتم.

هافبک جدید پرسپولیس درباره شماره پیراهن خود در این تیم گفت: گل‌محمدی درباره شماره پیراهن من تصمیم می‌گیرد.

صادقی در این خصوص که گفته شد در قراردادش آمده است در صورت دریافت پیشنهاد اروپایی می‌تواند از پرسپولیس جدا شود، خاطرنشان کرد: این موضوع صحت ندارد.

وی در مورد مذاکره با باشگاه استقلال تصریح کرد: چنین چیزی نبوده است، قرار شد پس از مسابقات فصل گذشته لیگ برتر با پرسپولیس قرارداد ببندم که خوشبختانه به تیم ملی دعوت شدم، سپس پدربزرگم فوت کرد و نتوانستم به باشگاه بیایم، من تصمیم گرفته بودم که به پرسپولیس بیایم.

هافبک پرسپولیس درباره جاه‌طلبی خود در این تیم و رقابت با بازیکنان ملی‌پوش عنوان کرد: در همه تیم‌ها رقبای خودم را داشتم، پرسپولیس تیمی بزرگ است و رقبای بزرگتری دارم، من هم تلاش می‌کنم جایگاه خودم را در تیم به دست بیاورم.

صادقی پس از پیوستن به پرسپولیس: به آرزویم رسیدم!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی