تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را ببینید.

کد خبر: ۱۳۲۴۴۰
۱۵:۳۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

منصور پورحیدری فریده شجاعی

 

دیدارنیوز ـ شقایق آسیایی: اگر شادروان منصور پورحیدری این روزها زنده بود بدون شک در این یکی دو هفته اخیر به اندازه چند سال دیگر پیر می‌شد! روح بزرگمرد فوتبال ایران و باشگاه استقلال که با گذشت چند سال از مرگش همچنان خاطرات خوشی را در ذهن همه هواداران فوتبال زنده می‌کند، هنوز در کنار خانواده‌اش جاری است و در جای جای منزل آن مرحوم می‌توان نگاه نجیب و ردپای افتخارات پرشمارش را مشاهده و احساس کرد.

گفتگو با خانم دکتر فریده شجاعی در کنار دو فرزند منصور خان انجام شد در حالی که یکی از دوستان دیرین خانواده پورحیدری نیز در کنار ما بود. آقای صرافان هم در کنار علی، عسل و خانم دکتر و البته قاب عکس منصور خان پورحیدری عکسی به یادگار گرفت و خاطرات زیادی را به یاد آورد. صحبت در مورد سرمربی سابق یا به عبارت بهتر پدر استقلال در چهار دهه گذشته آنقدر گل انداخت که یادمان رفت منصور خان چند سالی است که در بین ما نیست. 

ویدیوی این گفتگو را اینجا ببینید

از عکس‌ کودکی منصور خان تا آن عصای چوبی که روزهای آخر به آن تکیه داشت، تاریخ ما را محاصره کرده بود اما آن بالا و در میان بازیکنان تیم ملی فوتبال در بازی‌های آسیایی بانکوک، چهره آرام و متین«آقا»ی فوتبال ایران نزدیک‌ترین تصویر به خاطرات ما بود، باوقار، بی‌نیاز، درونگرا و بی‌کلک... 

منصور پورحیدری فریده شجاعی

 

منصور پورحیدری فریده شجاعی

  

منصور پورحیدری فریده شجاعی

 

منصور پورحیدری فریده شجاعی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی