تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

«مرادی» از فهرست نامزدهای فدراسیون جهانی وزنه‌برداری حذف شد

علی مرادی پس از آنکه با حکم دیوان عدالت اداری از ریاست فدراسیون وزنه برداری ایران رفت، از فهرست نامزد‌های انتخابات ریاست فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نیز کنار گذاشته شد.

کد خبر: ۱۳۲۴۰۳
۱۰:۰۴ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

«مرادی» از فهرست نامزدهای فدراسیون جهانی وزنه‌برداری حذف شد

دیدارنیوز: رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری ایران شانس کسب ریاست بر فدراسیون جهانی این رشته ورزشی را از دست داد.

به نقل از سایت اینساید دگیمز، علی مرادی پس از آنکه با حکم دیوان عدالت اداری از ریاست فدراسیون وزنه برداری ایران رفت، از فهرست نامزد‌های انتخابات ریاست فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نیز کنار گذاشته شد.

با برکناری مرادی که در یک سال اخیر از سوی چهره‌های سرشناس وزنه‌برداری در ایران مورد انتقاد واقع شده، به صورت موقت دارنده مدال نقره وزنه‌برداری آن مسابقات، سجاد انوشیروانی جانشین او شده است. به این ترتیب با از دست دادن حمایت فدراسیون وزنه‌برداری ایران، مرادی نمی‌تواند در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری که هفته جاری در تیرانای آلبانی برگزار می‌شود شرکت کند.

طبق گفته عضو سابق تیم ملی وزنه‌برداری ایران، در مدت ریاست مرادی بر فدراسیون وزنه‌برداری ایران، ورزشکاران این کشور حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و از امکان ضعیف‌شان و رفتار نامناسبی که با آن‌ها صورت گرفته است، شکایت داشتند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی