تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

کمک شهرداری تهران به افغانستان در انتظار یک «مجوز»

به گفته مطهر محمدخانی، شهرداری تهران این آمادگی را دارد در صورتی که شورای شهر تهران مجوز بدهد، کمک‌های خود را برای مردم زلزله زده افغانستان ارسال کند.

کد خبر: ۱۳۲۳۹۹
۰۹:۳۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان

دیدارنیوز: سخنگوی شهرداری تهران از آمادگی مدیریت شهری برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان در قالب کمک‌های خدماتی و امدادی، در صورت اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران خبر داد.

مطهر محمدخانی، با اشاره به اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان اظهار کرد: شهرداری تهران این آمادگی را دارد در صورتی که شورای شهر تهران مجوز بدهد کمک‌های خود را ارسال کند.

وی در پاسخ به این پرسش که این کمک‌ها در قالب چه بخش‌هایی است، گفت: این کمک‌ها در حوزه‌های خدماتی و امدادی است و در واقع در قالب سازمان آتش‌نشانی و اعزام نیرو‌های امدادی به منطقه زلزله ده افغانستان خواهد بود.

سخنگوی شهرداری تهران تاکید کرد: همانطور که گفته شد این کمک‌ها در صورت تایید و اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ در روز‌های اخیر نیز علیرضا زاکانی شهردار تهران در صفحه شخصی خود اعلام کرد که از طرف شهرداری و شهروندان شریف تهران مصیبت وارده را به ملت مظلوم افغانستان تسلیت گفته و ضمن ابراز همدردی، آمادگی شهرداری برای ارسال کمک‌های فوری و همچنین مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده را اعلام می‌دارم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی