تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

کمک شهرداری تهران به افغانستان در انتظار یک «مجوز»

به گفته مطهر محمدخانی، شهرداری تهران این آمادگی را دارد در صورتی که شورای شهر تهران مجوز بدهد، کمک‌های خود را برای مردم زلزله زده افغانستان ارسال کند.

کد خبر: ۱۳۲۳۹۹
۰۹:۳۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان

دیدارنیوز: سخنگوی شهرداری تهران از آمادگی مدیریت شهری برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان در قالب کمک‌های خدماتی و امدادی، در صورت اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران خبر داد.

مطهر محمدخانی، با اشاره به اعلام آمادگی شهرداری تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان اظهار کرد: شهرداری تهران این آمادگی را دارد در صورتی که شورای شهر تهران مجوز بدهد کمک‌های خود را ارسال کند.

وی در پاسخ به این پرسش که این کمک‌ها در قالب چه بخش‌هایی است، گفت: این کمک‌ها در حوزه‌های خدماتی و امدادی است و در واقع در قالب سازمان آتش‌نشانی و اعزام نیرو‌های امدادی به منطقه زلزله ده افغانستان خواهد بود.

سخنگوی شهرداری تهران تاکید کرد: همانطور که گفته شد این کمک‌ها در صورت تایید و اخذ مجوز از سوی شورای شهر تهران برای کمک به مردم زلزله‌زده افغانستان انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ در روز‌های اخیر نیز علیرضا زاکانی شهردار تهران در صفحه شخصی خود اعلام کرد که از طرف شهرداری و شهروندان شریف تهران مصیبت وارده را به ملت مظلوم افغانستان تسلیت گفته و ضمن ابراز همدردی، آمادگی شهرداری برای ارسال کمک‌های فوری و همچنین مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده را اعلام می‌دارم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی