تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

دلیل باخت ایران برابر برزیل از نگاه «عطایی»

تیم ملی والیبال کشورمان که در رقابت‌های لیگ ملت‌ها حضور دارد، ساعاتی پس از برد شیرین برابر آمریکا، نتوانست درخشش خود را ادامه دهد و با وجود رقابت نزدیک در دو ست اول، در نهایت سه بر صفر مغلوب برزیل شد. عطایی سرمربی تیم ملی پس از این بازی می‌گوید شاگردانش به‌لحاظ ذهنی تحلیل رفتند.

کد خبر: ۱۳۲۳۹۶
۰۹:۱۵ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

دلیل باخت ایران برابر برزیل از نگاه «عطایی»

دیدارنیوز: سرمربی تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان‌مان به‌لحاظ ذهنی تحلیل رفتند و با وجود تلاشی که برای کاهش اشتباهات فردی‌شان داشتیم، در نهایت بازی به‌نفع برزیل به پایان رسید.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در مورد شکست ۳ بر صفر ایران مقابل برزیل در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ اظهار داشت: بازیکنان، عملکرد خوبی در ست اول و دوم داشتند و خوب جنگیدند، رقابت پایاپای و نزدیکی بود. برزیل با تمام قدرت بازی کرد و در لحظات پایانی، پخته‌تر و کم‌اشتباه‌تر ظاهر شد، در نتیجه پایان بازی را به‌نفع خود تمام کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: در ست سوم، بازیکنان به‌لحاظ ذهنی تحلیل رفتند و به‌رغم تلاشی که برای کاهش اشتباهات فردی‌شان داشتیم این خطا‌ها باعث شد بازی به‌نفع برزیل به پایان برسد. باید بازی امروز را فراموش کنیم، همان طور که بازی دیروز را فراموش کردیم و برای بازی بعد خود را آماده کنیم.

عطایی درباره داوری این مسابقه هم توضیح داد: داوری در روند بازی تأثیری نداشت، اما پراشتباه داوری کرد، به‌هرحال این اشتباهات در نتیجه بازی اثری نداشت.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: تمام انرژی خود را برای مسابقه با کانادا خواهیم گذاشت. این تیم امروز بازی خوبی با صربستان داشت و سعی می‌کنیم در رقابت با این تیم بازی خوبی ارائه دهیم که باعث کسب نتیجه برای تیم ایران شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی