تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

رقم قرارداد «ساپینتو» چقدر است؟

ریکاردو ساپینتو امروز (چهارشنبه) رسما کارش را در استقلال، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر آغاز کرد و باید دید جانشین پرتغالی فرهاد مجیدی چه نتایجی برجای خواهد گذاشت. در این میان، رقم قرارداد ساپینتو هم مورد توجه رسانه‌هاست اما باشگاه هیچ‌کدام را تایید نکرده است.

کد خبر: ۱۳۲۳۳۸
۲۰:۴۰ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

رقم قرارداد «ساپینتو» چقدر است؟

دیدارنیوز: باشگاه استقلال مبلغ قرارداد ساپینتو را اعلام نکرد تا گمانه زنی‌ها در این مورد بیشتر شود.

در اروپا معمولا مبلغ قرارداد مربیان و بازیکنان به طور رسمی و واقعی اعلام می‌شود، اما این اتفاق در ایران کمتر رخ می‌دهد. در مورد ساپینتو هم همان طور که پیش بینی می‌شد باشگاه استقلال رقم قرارداد او را اعلام نکرد و بازار شایعات داغ شد.

در همین راستا ارقامی از ۴۵۰ تا ۷۰۰ هزار دلار به گوش رسید که هیچ کدام را باشگاه تائید نمی‌کند و احتمالا باید منتظر باشیم تا رسانه‌های پرتغالی در این مورد شفاف سازی کنند.

قرارداد مالی ساپینتو فقط برای سال اول تعیین شده و برای سال دوم در صورت ادامه همکاری توافقی است و حدود ۲۰ درصد بیشتر می‌شود. فعلا که ساپینتو با وعده ۴ جام قهرمانی آمده و همین مساله هم کارش را سخت‌تر می‌کند، اما او به شدت امیدوار است که در ایران زیاد بماند و برای سال‌های بعد پول بیشتری هم بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی